Recenze klientů hotelu Hotel Belitsa

Hotel Belitsa

Doporučené termíny

1. 6. (Út) - 8. 6. 2021 (Út)
Vlastní8 dní
All inclusiveFirst minute
1. 6. (Út) - 15. 6. 2021 (Út)
Letecky15 dní
All inclusive

Recenze hotelu Hotel Belitsa

Přidat recenzi

Hotel Belitsa 34. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Primorsko z 183 hotelů.

60% Poměr spokojenost / cena
80% Pokoj (vybavení, velikost, umístění)
80% Úklid (pokoje, společné prostory)
75% Služby ubytování (komunikace, řešení stížností...)
80% Lokalita ubytování
50% Vybavení ubytování (posilovna, SPA atd.)

Recenze

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje

Nevím, co si mám myslet...............

Nevím, co si mám myslet...............

60%Velmi dobré

Nechápu negativní recenzi, kterou jsem si přečetla. Ubytování jsme byli ve 3. patře. Všude čisto, hezký pokoj. Výhrada - sprchový kout, nikde nelze odložit věci, chyběla polička v koupelně. Co se týká jídla, tak spokojenost, vždy bylo z čeho vybírat. Výborný tvarohový sýr, balkánský, který byl po celou dobu stravování. A melouny, ty byly 2x denně. Chyběly mi dobré dobré zákusky. A větší hrnky na kávu a skleničky. Jinak bylo vše dobré.

Termín dovolené s partnerem: září 2017

Hodnocení
 • 60% Spokojenost / cena
 • 80% Pokoj
 • 80% Úklid
 • 70% Služby
 • 80% Lokalita
 • 50% Vybavení
Strava
 • 70% Velmi dobrá
Vhodný pro
 • rodiny s dětmi
 • seniory
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)
Klient doporučuje

Dovolená je taková, jakou si ji kdo udělá!

Dovolená je taková, jakou si ji kdo udělá!

70%Velmi dobré

Pěkná poloha, blízko do centa i na obě pláže, na jižní cca 15 minut chůze.

Hotel slušný, ale nejlepší léta už má za sebou. U bazénu se viklají dlážky, chybí i občas část vnitřního obložení, /ostré hrany/, což může hrozit nepříjemným úrazem. Voda v bazénu čistá, lehátek dostatek. Nikdy se nestalo, že bychom nenašli.

Lepší jsou vyší patra, my byli ve 3., v přízemí snadno může někdo nezvaný navštívit pokoje a balkóny jsou takové utopené.

Úklid dostatečný. Toaleťáku nám dávali, že by půl Primorska mohlo dostat průjem a mohli by si k nám chodit pro papír. Za 15 denní pobyt nám 3 x převlékali lůžka a současně měnili ručníky. Stačilo to. I luxování bylo poctivé.

Pokoj pěkný a dostatečně velký. Po loňském nepříjemném zážitku z jiného hotelu v Primorsku byly postele hodně veliké, přístup měl každý svůj, což loni v jiném hotelu nebylo. Jen mohly být tvrdší matrace. Nejsme zvyklí na měkká lůžka.

Koupelna - to bylo špatné. Sprchový kout nebyl oddělený od WC, pokud se někdo sprchoval, bylo všude plno vody. I záchod plaval. Odtok v rovině, neměl spád, odtékal pomalu, odpad byla kulatá díra kamsi. Kdyby spadl do té díry prstýnek, či jiná maličkost. mohl se s ním člověk rozloučit navždy. Snad nejvíc mi vadilo, že v koupelně nebyly žádné poličky. Jen u umavadla maličká drátěná na mýdlo a stejná u sprchy. Nic víc. Na hřeben, na kartáčky a pastu, manželovo holení, krém...nic nic nic. Zato na chodbách u výtahů byla ve všech patrech veliká zrcadla s poličkou dole. Na co? Na chodbě si kartáčky uskladňovat nebudu, to mělo být na pokoji.

Jinak vše dobré, skříň prostorná, noční stolky, lampičky u postelí, rádi si večer čteme.

Kapitola sama pro sebe byly snídaně. Hrnečky s obsahem tak 1 deci. Klasické snídaňové /250 ml/ vůbec neznali.

Kvantita jídla značná, kvalita pokulhávala. Stále jen snídaně bez fantazie. Vejce vařená, pak smažená a zase vařená. Kousky tenkých vychladlých párků, či klobásek. Ty nejobyčejnější. SWalám na bázi našeho výrovbního, který se dává do salátů. Mazlavý, bez barvy, chuti a zápachu. naštěstí. Nebo takový sušší, jako guma. Plátky tvrdého sýrra, bez chuti, drolil se, to náš obyčejný eidam je proti tomu králem.

Zelenina - celých 15 dní jen plátky rajčat a okurek, miska s olivami. Nic víc. Ovoce stejné. Z 15 dní neustále tvrdé švestky, jen jednou tvrdé broskve na čtvrtinky a jednou tvrdá rozkrájená jablka. O plátku melouna, pomeranči či banánu jsme si mohli nechat jen zdát. Přitom melouny byly velice levné.

Tragédií byl pokaždé pekáč neochucených vařených těstovin - potrubí. Nebo opečené plátky cibule či rajčat. Nevím, jak ostatní Češi, ale tohle si opravdu nedovedu k snídani představit.

Džus byla červená nebo žlutá umělá šťáva z automatu.

Ale jak vidno, přežili jsme. Jen bych třeba zlepšila kvalitu na úkor kvantity. Při servírovaných snídaních by každý dostal kvalitní šunku a kvalitní sýr, ale nemohl by si toho nabrat kilo. Je to sporné, každý preferuje něco jiného. Já bych raději brala méně jídla, ale lepšího.

Moře - krásné, písečné pláže. Na náměstí a hlavních třídách pořádek, všude uklízeli, zametali, vysypávali koše. Ale tam, kde to bylo opodál, bordel úplně neskutečný. Tácky, kelímky, papíry, plastové láhve, zbytky jídla.....Je to prostě jiná mentalita. Navrch huj a vespod fuj. Kdo šel třeba přes most kolem Ďábelské řeky, dá mi za pravdu, co všechno tam viděl za odpad.

Co nás mile překvapilo: Z hotelu s téměř 200 pokoji jsme v určený den a hodinu měli odjíždět na letiště do Burgasu sami. Čekali jsme autobus, či tu jejich dodávku asi pro 16 lidí. Omyl. Přijel velice pěkný a čistý Mercedes s příjemným mladým řidičem a s tím, že nás má dovézt na letiště. Jel, jako by nás ukradl. Ale bylo to příjemné, nechat se sami dovézt autem.

Abych nezapomněla - delegátka CK Fischer, paní Markéta Macková, byla úžasná paní. Věnovala se klientům, vše vysvětlila doslova "po lopatě". Jsme rádi, že jsme ji poznali.

Příští rok pojedeme do Belitsy znovu. Jen si přiberu vlastní velké snídaňové hrnečky. Ty jejich by člověk spolkl.

Termín dovolené s partnerem: srpen 2017

Hodnocení
 • 60% Spokojenost / cena
 • 80% Pokoj
 • 80% Úklid
 • 80% Služby
Strava
 • 60% Velmi dobrá
Vhodný pro
 • rodiny s dětmi
 • páry
 • seniory
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (6)/NeNe (1)

Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Belitsa nabízí


Často kladené otázky Hotel Belitsa

Jak hodnotí Hotel Belitsa klienti?

Hodnocení hotelu je 60 % na základě 44 recenzí - přečíst recenze.

Pro koho je Hotel Belitsa vhodný?

Klienti doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, seniory - zobrazit doporučení.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 115 zájezdů. Ceny začínají na 5 909 Kč, nejdražší zájezd stojí 23 429 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.Ubytování, které vás může také zajímat

Hotel Metropol Bulharsko, Primorsko Hotel Metropol - Bulharsko, Primorsko,
60%
1
Temida Bulharsko, Primorsko Temida - Bulharsko, Primorsko,
60%
4
od 9 671 Kč
Zobrazit
Vanja II Bulharsko, Primorsko Vanja II - Bulharsko, Primorsko,
61%
7
Primorsko Del Sol Bulharsko, Primorsko Primorsko Del Sol - Bulharsko, Primorsko,
59%
66
od 12 890 Kč
Zobrazit
Aparthotel Dunes Bulharsko, Primorsko Aparthotel Dunes - Bulharsko, Primorsko,
62%
4
Odyseus Bulharsko, Primorsko Odyseus - Bulharsko, Primorsko,
62%
15