Steigenberger Resort Ras Soma

100% Vynikající na základě 6 recenzí
Steigenberger Resort Ras Soma

Doporučené termíny

30. 8. (Ne) - 5. 9. 2026 (So)
Letecky z Prahy7 dní (6 nocí)
All inclusiveLast minute

Hotel Steigenberger Resort Ras Soma se nalézá v lokalitě Hurghada v Egyptě. V nabídce je 1 838 zájezdů, nejlevnější je za 24 090 Kč a nejdražší vyjde na 101 990 Kč.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 100 % na základě 6 recenzí.

Vybavení a možnosti

Zobrazit další

Aktuální nabídky zájezdů

30. 8. (Ne) - 5. 9. 2026 (So)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 7 dní (6 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 6. 9. 2026 (Ne)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 7. 9. 2026 (Po)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 9 dní (8 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 8. 9. 2026 (Út)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 10 dní (9 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 12. 9. 2026 (So)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 14 dní (13 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 13. 9. 2026 (Ne)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 15 dní (14 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 5. 9. 2026 (So)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 7 dní (6 nocí)
Letecky z Ostravy Last minute
30. 8. (Ne) - 6. 9. 2026 (Ne)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 8 dní (7 nocí)
Letecky z Ostravy Last minute
30. 8. (Ne) - 7. 9. 2026 (Po)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 9 dní (8 nocí)
Letecky z Ostravy Last minute
30. 8. (Ne) - 12. 9. 2026 (So)
Hotel Steigenberger Ras Soma All inclusive 14 dní (13 nocí)
Letecky z Ostravy Last minute

Recenze hotelu Steigenberger Resort Ras Soma

Přidat recenzi

Steigenberger Resort Ras Soma 1. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Hurghada z 228 hotelů.

Recenze

Invia.cz
100% 6 recenzí
Zobrazit

Nejpřínosnější hodnocení


Fotogalerie hotelu Steigenberger Resort Ras Soma

Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma
Steigenberger Resort Ras Soma

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Hurghada poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Egyptě? Podívejte se na naše tipy...


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníSteigenberger Resort Ras SomaHotel Amway Blue Beach Resort & SpaHilton Hurghada Resort & ClubJaz Casa Delmar BeachHotel Bellagio Beach Resort & SpaHotel Jaz BluemarineHotel Siva Grand Marina
 
Steigenberger Resort Ras Soma - Egypt, Hurghada
Hotel Amway Blue Beach Resort & Spa - Egypt, HurghadaHilton Hurghada Resort & Club - Egypt, HurghadaJaz Casa Delmar Beach - Egypt, HurghadaHotel Bellagio Beach Resort & Spa - Egypt, HurghadaHotel Jaz Bluemarine - Egypt, HurghadaHotel Siva Grand Marina - Egypt, Hurghada
LokalitalokalitaHurghadalokalitaHurghadalokalitaHurghadalokalitaHurghadalokalitaHurghadalokalitaHurghadalokalitaHurghada
Hodnocení
100%Vynikající
6 recenzí
--
60%Velmi dobré
24 recenzí
60%Velmi dobré
20 recenzí
60%Velmi dobré
3 recenze
-
Cena od24 090 Kč---11 740 Kč19 389 Kč-
Počet nabídek1 838---189-
Průměrná cena53 025 Kč---13 590 Kč21 079 Kč-
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Steigenberger Resort Ras Soma

Kde se Steigenberger Resort Ras Soma nachází?

Hotel se nachází v Egyptě v lokalitě Hurghada.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 1 838 zájezdů. Ceny začínají na 24 090 Kč, nejdražší zájezd stojí 101 990 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Steigenberger Resort Ras Soma od CK Blue Style.

Jak hodnotí hotel Steigenberger Resort Ras Soma klienti?

Hodnocení hotelů je 100 % na základě 6 recenzí - přečíst recenze.