Oasis Atlantico Belorizonte

62% Velmi dobré na základě 120 recenzí
Oasis Atlantico Belorizonte

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte se nalézá v lokalitě Sal na Kapverdských ostrovech.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 62 % na základě 120 recenzí. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro lokalitu. A doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu, milovníky nočního života, osoby se sníženou schopností pohybu, pracovní cesty.


Kdo prodává zájezdy do Oasis Atlantico Belorizonte? Prohlédněte si nabídky

Aktuální nabídky zájezdů

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotel Oasis Atlantico Belorizonte k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu Oasis Atlantico Belorizonte

Přidat recenzi

Oasis Atlantico Belorizonte 20. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Sal z 36 hotelů.

68% Poměr spokojenost / cena
78% Pokoj (vybavení, velikost, umístění)
83% Úklid (pokoje, společné prostory)
75% Služby ubytování (komunikace, řešení stížností...)
85% Lokalita ubytování
83% Vybavení ubytování (posilovna, SPA atd.)

Recenze

Invia.cz
76% 11 recenzí
Zobrazit
Dovolená.cz
60% 50 recenzí
Zobrazit
Dovolená.cz
60% 55 recenzí
Zobrazit
Cestolino.cz
65% 4 recenze
Zobrazit

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje

velké vlny

velké vlny

70%Velmi dobré

Hezká dovolená, hotel krásný, nádherný areál hotelu. Úklid v pokojích bezva, za drobný peníz tam ty uklizečky dokázaly uklidit tak, že by se dalo ze země klidně jíst. Krásné výlety, které hotel nabízí. Pláž nádherná, moře čisté, jen po většinu dovolené příliš velké vlny, někdy až nebezpečně velké a nevhodné pro špatné plavce. Jídlo výborné, veliký výběr.

Typ cesty: dovolená s přáteli

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (2)/NeNe (0)
Klient nedoporučuje

Nic moc

https://www.cestolino.cz/uzivatel/d/zdenek-rk/
40%Dobré

Hotel v žádném případě neodpovídá 4* podle srovnání s Egyptem a dalšími státy tak slabší 3*. Jídlo slabé, úklid průměrný, v jídelně neustále chybějící talíře, příbory, skleničky. Na snídani a oběd dvě jídelny, nutno podotknout že ta blíže recepci byla o poznání lepší-asi jiné vedení, menší výběr jídel než v druhé, ale tady nádobí bylo vždy na rozdíl od hlavní jídelny. Automaty na pití v jídelnách téměř každý den s poruchou nebo se dalo natočit pouze 1-2 druhy pití-tedy když tam náhodou byli skleničky. I přes zákaz rezervace lehátek na pláži, tak v 7 hodin již téměř vše obsazeno i když turisté na lehátko přišli i před polednem, nezájem hotelu a plavčíků toto řešit. Stále fronty na pití v plážovém baru, obsluha 3 členná a obsluhoval pouze jeden. Úklid na pokojích-ustláno, ručníky vyměněny ale vytřeno tak dvakrát týdně, nefunkční bidet po celou dobu pobytu. Na pláži zákaz prodejců, ale musíte projít uličkou hanby kde se na Vás vrhnou a po pláži se stejně i když v malé míře objevovali. Sprcha na pláži fungovala pouze prvé 2 dny, dalších 14 dní nikoliv a nebyla ani snaha ji opravit. Malé brouzdaliště pro mimina vždy obsazeno dospělými, personál to nezajímalo. Byli jsme v hlavní budově, příplatek za pokoj č.420 8000kč!!!, takže jsme očekávali i služby k této ceně... V našem termínu byla třetina pláže uzavřena místní Policií a armádou z důvodu konání sportovních her. Takže dovolená nebyla No stres, celý den do večera hluk, pokřiky, bubnování. Pro turisty uzavřeno. Do tohoto hotelu nikdy více.

Termín dovolené s partnerem: květen 2019

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (1)

O hotelu Oasis Atlantico Belorizonte

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte (lokalita Santa Maria Sal) patří k nejznámějším a mezi Čechy nejnavštěvovanějším hotelům. Těžko říct, jestli je to službami, které nabízí a které jsou prizmatem ceny a výkonu velmi dobré, anebo jeho umístěním v krásné, klidné zátoce.

Zobrazit celý popisZobrazit

Fotogalerie hotelu Oasis Atlantico Belorizonte

Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte
Oasis Atlantico Belorizonte

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Sal poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená na Kapverdských ostrovech? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Oasis Atlantico Belorizonte nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí


Často kladené otázky Oasis Atlantico Belorizonte

Kde se Oasis Atlantico Belorizonte nachází?

Hotel se nachází na Kapverdských ostrovech v lokalitě Sal.

Jak hodnotí hotel Oasis Atlantico Belorizonte klienti?

Hodnocení hotelů je 62 % na základě 120 recenzí - přečíst recenze.

Pro koho je hotel vhodný?

Klienti doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu, milovníky nočního života, osoby se sníženou schopností pohybu, pracovní cesty - zobrazit doporučení.

Co oceňují klienti?

Klienti kladně hodnotí lokalitu.