Aeolos Beach

84% Vynikající na základě 417 recenzí
Aeolos Beach

Doporučené termíny

4. 6. (Ne) - 10. 6. 2023 (So)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy7 dní (6 nocí)
PolopenzeLast minute

Hotel Aeolos Beach se nalézá v lokalitě Kos v Řecku. V nabídce je 717 zájezdů, nejlevnější je za 8 990 Kč a nejdražší vyjde na 53 390 Kč.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 84 % na základě 417 recenzí. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro lokalitu, cenu ubytování, jídlo, kvalitu pokoje, vybavení ubytování, služby, pořádek a úklid. A doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu, osoby se sníženou schopností pohybu.


Aktuální nabídky zájezdů

4. 6. (Ne) - 10. 6. 2023 (So)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 7 dní (6 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
4. 6. (Ne) - 11. 6. 2023 (Ne)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
4. 6. (Ne) - 12. 6. 2023 (Po)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 9 dní (8 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
4. 6. (Ne) - 14. 6. 2023 (St)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 11 dní (10 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
4. 6. (Ne) - 15. 6. 2023 (Čt)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 12 dní (11 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
4. 6. (Ne) - 17. 6. 2023 (So)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 14 dní (13 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
4. 6. (Ne) - 8. 6. 2023 (Čt)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 5 dní (4 noci)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
6. 6. (Út) - 13. 6. 2023 (Út)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
6. 6. (Út) - 16. 6. 2023 (Pá)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 11 dní (10 nocí)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute
6. 6. (Út) - 9. 6. 2023 (Pá)
Hotel Aeolos Beach Polopenze 4 dny (3 noci)
Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy Last minute

Recenze hotelu Aeolos Beach

Přidat recenzi

Aeolos Beach 5. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Kos z 20 hotelů.

93% Poměr spokojenost / cena
87% Pokoj (vybavení, velikost, umístění)
93% Úklid (pokoje, společné prostory)
93% Služby ubytování (komunikace, řešení stížností...)
93% Lokalita ubytování
87% Vybavení ubytování (posilovna, SPA atd.)

Recenze

Invia.cz
86% 375 recenzí
Zobrazit
Dovolená.cz
60% 21 recenzí
Zobrazit
Dovolená.cz
60% 18 recenzí
Zobrazit
Cestolino.cz
93% 3 recenze
Zobrazit

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje

Týdenní dovolená 10 lidí 15-70let Aeolos beach hotel, all inclusive, Kos Řecko

Týdenní dovolená 10 lidí 15-70let Aeolos beach hotel, all inclusive, Kos Řecko

100%Vynikající

Skvělé místo, pokud vám nevadí, že je místo na návětrné straně hotelu a v moři jsou stále (v našem týdnu i dost velké) vlny. Menším dětem a seniorům se kvůli tomu nemusí do moře vůbec podařit dostat. My jsme to spíš uvítali.

Bylo nás 10 na pěti pokojích standard v hlavní budově. Pro skromnějšího člověka myslím úplně v pohodě. Rozhodně skvěle uklizeno, všechno vybavení funkční, úklid v pohodě. Jen je vybavení trochu starší, na některých pokojích není televize a wifi (spíš pomalější) je oficiálně pouze na recepci (sporadicky dosáhne ještě do pár přilehlých pokojů). Personál někdy trochu amatérský, ale rozhodně velmi milý.

Bazén skvěle udržovaný, čistý, s minimem chloru. O lehátka u bazénu je někdy trochu boj. Mohlo by jich být víc, zvláště v dny, kdy je rozbouřené moře. Pokud ale máte deku, můžete si ji hodit na trávu). Lehátek, co jsou před pláží k moři (nesmějí se nosit přímo na pláž do písku), byl překvapivě dostatek, protože vítr od moře a vlny zas tolik lidí nepřitahuje (i ve čtyřicítkách bylo našim ženám kvůli vítru od moře chladno :). Všechna lehátka zdarma. Sprch je na pláží dost, všechny fungovaly. Pláž byla vždy dokonale uklizená. Tráva u pláže, na které jsou lehátka má hodně bodláků, bez bot do vody je opravdu neschůdná. Šnorchly jsme tedy vůbec nepoužili (moře je od vln úplně kalné a na dně je jen písek), ale boty stále. Přímo hotel má malý obchůdek s nejnutnějším. Hudba na baru končí v 23hod.

Jídlo bylo z našeho pohledu dokonalé. Nejsou to asi úplně echt řecké speciality, ale řízky nebo knedlíky tam taky nenajdete. Velké množství zeleniny, ovoce, salátů, melounů, zákusků. Vždycky byla i nějaká ryba, ze dva tři druhy druhy masa. Nabídka všech jídel je po celou dobu jídla doplňovaná na 100%. Když přijdete před zavíračkou (snídaně 7-10.30, večeře 18-21), je stále úplně všechno. To jsme velmi ocenili.

Na hotelu se dají půjčit kola (my jsme jeli do Asklepeionu, doporučuji).Nejsou žádný zázrak, ale na pár km v pohodě (naše cena byla 7EUR/den). S půjčováním aut je to trochu horší, určitě zamlouvat co nejdřív to jde, někdy čekáte i několik dní. Většina půjčoven půjčuje jen po dvou dnech (nám nabídnuli menší auto s 4+1 místy za 390EUR/2dny). Pokud chcete jen do města Kos, s autobusem, který staví 200m od hotelu, je to asi nejjednodušší. Jízdenka 2EUR. Jezdí ca. co půl hodinu, někdy přesně, někdy úplně jinak :). Poslední z Kosu jede myslím něco před půlnocí.

Ve městě Kos můžete v pohodě strávit tři odpoledne na památkách. Studenti do 25ti let mají vstupy zdarma, senioři nad 60 za polovic. Doporučujeme: Casa Romana (6EUR vstup, ale hezké), Nympheon, Altar of Dionisus , Ancient Agora (vše zdarma). Doporučuji stáhnout české mapy.cz offline (Jižní Egeis), ve městě i na ostrově fungují skvěle a nepotřebujete data.

Z města Kos každý den kolem 10té jezdí asi 15 lodí na celodenní vyjížďky. Večer jsou všechny v přístavu v Kosu a můžete se jít podívat na palubu (doporučuji) a koupit výlet. Dost se liší - některé mají jen místa na lehátkách (nám to přišlo jak sardinky), někde jste v podpalubí, jinde zas jen na kraji paluby (náš favorit). Všechny se plaví na podobná místa (buď 2 nebo 3 ostrovy v okolí) za prakticky stejnou cenu (ca. 40EUR/os) nebo do blízkého Turecka. V ceně je vždy jídlo (na palubě nebo na ostrově), liší se jen v tom, co se děje na palubě (buď "big party" s 200lidmi a hodně pití (pozor, platí se zvlášť :) nebo menší loď a klidnější program). My vzali tu nejmenší a jen dva ostrovy a byli jsme max spokojeni. Pokud se poplavíte i do zátoky, bude tam klidné moře a můžete šnorchlovat. Nebo navštívit nějakou malou vesničku. Výlet lodí vám domluví i delegátka na hotelu (nemusíte řešit cestu z hotelu a budete mít českého průvodce). Loď se musí domluvit dopředu, někdy je další den už vyprodaný (zvlášť o víkendech).

Takže tak, za nás skvělá dovolená!! Na kolech Asklepeion, na lodi ostrovy, busem třikrát město Kos, jinak moře s vlnama nebo bazén bez, 3x denně pro nás skvělé jídlo.

Termín dovolené s dětmi: červenec 2022

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (3)/NeNe (0)
Klient doporučuje

krásné místo

krásné místo

80%Vynikající

Velice krásné místečko. typický řecký hotel s krásnou zahrádkou. Pláž cca 50 metrů od hotelu, pláž travnatá, každý den zavlažována a upravována, moře čisté a teplé. Pokoje krásné, čisté a pravidelně uklízené, služby hotelu bez problému. Jídlo výborné, jen při večeřích dost narváno, ale když se šlo později, už bylo volněji. Poměrně větrno, tudíž i větší vlny.

Termín dovolené s partnerem: červenec 2014

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

O hotelu Aeolos Beach

Chcete se na dovolené cítit jako v Karibiku a přitom se vám nechce opustit Evropu? Tenhle hotel splní vaše očekávání - skvělé jídlo, klidné prostředí, přitom kousek od hlavního města a ubytování v perfektně architektonicky řešeném komplexu.

Zobrazit celý popisZobrazit

Fotogalerie hotelu Aeolos Beach

Aeolos Beach
Aeolos Beach
Aeolos Beach
Aeolos Beach
Aeolos Beach
Aeolos Beach
Aeolos Beach
Aeolos Beach

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Kos poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Řecku? Podívejte se na naše tipy...


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníAeolos BeachThalassa HotelContinental PalaceAtlantisSmartline More Meni CosmopolitanPelagos Suites HotelCosmopolitan
 
Aeolos Beach - Řecko, Kos
Thalassa Hotel - Řecko, KosContinental Palace - Řecko, KosAtlantis - Řecko, KosSmartline More Meni Cosmopolitan - Řecko, KosPelagos Suites Hotel - Řecko, KosCosmopolitan - Řecko, Kos
LokalitalokalitaKoslokalitaKoslokalitaKoslokalitaKoslokalitaKoslokalitaKoslokalitaKos
Hodnocení
84%Vynikající
417 recenzí
90%Vynikající
3 recenze
76%Velmi dobré
19 recenzí
84%Vynikající
765 recenzí
74%Velmi dobré
4 recenze
63%Velmi dobré
6 recenzí
96%Vynikající
3 recenze
Cena od8 990 Kč-17 490 Kč15 490 Kč---
Počet nabídek717-43---
Průměrná cena29 204 Kč-33 540 Kč20 357 Kč---
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Aeolos Beach

Kde se Aeolos Beach nachází?

Hotel se nachází v Řecku v lokalitě Kos.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 717 zájezdů. Ceny začínají na 8 990 Kč, nejdražší zájezd stojí 53 390 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Aeolos Beach od CK Blue Style.

Jak hodnotí hotel Aeolos Beach klienti?

Hodnocení hotelů je 84 % na základě 417 recenzí - přečíst recenze.

Pro koho je hotel vhodný?

Klienti doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu, osoby se sníženou schopností pohybu - zobrazit doporučení.

Co oceňují klienti?

Klienti kladně hodnotí jídlo, cenu ubytování, pokoj, vybavení ubytování, pořádek a úklid, služby ubytování, lokalitu.