Recenze klientů hotelu Hotel Kuran

75% Velmi dobré na základě 1 recenze
Hotel Kuran

Recenze hotelu Hotel Kuran

Přidat recenzi

Hotel Kuran 12. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Istanbul z 106 hotelů.

Recenze

Cestolino.cz
75% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje
75%Velmi dobré

Termín dovolené s dětmi: červenec 2015

Hodnocení
  • 80% Spokojenost / cena
  • 80% Pokoj
  • 80% Lokalita
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

Prohlédněte si podobné hotely v okolí


Často kladené otázky Hotel Kuran

Jak hodnotí Hotel Kuran klienti?

Hodnocení hotelu je 75 % na základě 1 recenze - přečíst recenze.

Může Vás zajímat