Dovolená Istanbul - Turecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Turecko - Istanbul

Istanbul se řadí mezi nejoblíbenější město Turecka, které má až neuvěřitelně bohatou a zajímavou historii. Je to město dvou kontinentů Evropy a Asie, které jsou spojeny úžinou Bospor. Často můžete o Istanbulu slýchat jako o Konstantinopolu, Byzantionu či Cařihradu. 

Toto kosmopolitní město vám má na dovolené co nabídnout. Za navštívení zaručeně stojí Sulejmánova, Modrá i Tulipánová mešita, chrám Boží moudrosti neboli Hagia Sofia, Konstantinův sloup, Palác Topkapi, Palác Dolmahabance a Archeologické muzeum. Ujít si nenechte ani místní vyhlášené Bazary, ze kterých stoprocentně nebudete odcházet s prázdnou. Alespoň balíčky s kořením budou jistě vaším malým nákupem. Istanbul je město nekončených možností, a tak nouze není ani o restaurace, kavárny, čajovny nebo bary.

Istanbul uspokojí všechny milovníky vodních sportů a radovánek. Nádherné pláže a čisté moře pro vás v tomto neskutečném městě nebudou jistě také zklamáním. Toužíte-li po dovolené, kde poznáte nejen mnoho lidí, ale i samotných národností, a kde to žije ve dne i v noci, v létě i v zimě, pak si nenechte ujít jeden z poznávacích zájezdů do Istanbulu. Tohle město zaručeně stojí za poznání.