Příspěvky v diskuzích uživatele ČíčaMíca

Příspěvky v diskuzích uživatele ČíčaMíca

Svatojakubská cesta: hledám rady

@Darina ~ Taky je to můj sen, docela hezky o tom povídá holčina tady v tom videu: www.youtube.com/watch?v…
(před 4 lety)
Země
Kristýna

Scalea, jaké jsou pláže?

@JendaMašek ~ Tropea a Scalea, oboje krásná místa, kde jsou obchůdky, restaurace, zmrzlinárny. Byli jsme několikrát. Pláž s hrubým černým pískem i oblázky, čisté moře.
(před 4 lety)
Země
ČíčaMíca

Počasí v Bulharsku v září?

@Italka2 ~ My byli v Bulharsku kousek pod Varnou minulý rok v polovině září a měli jsme počasí úplně v pohodě - polojasno 25-27 stupňů. Vše bylo i levnější než v sezóně, jak zájezdy přes CK, restaurace, obchody atd. Známí tam bylo v červenci a z 10 dní jim 4 propršely.
(před 4 lety)
Země
Martin74

Ceny potravin v Bibione? Je to tam drahé?

Ahoj, chystáme se letos strávit hlavní dovolenou v Bibione. Jedeme s dětmi a znáte to, tady zmrzlina, tady sušenky, tady nějaká atrakce. Dohodli jsme se, že si obědy budeme vařit a večeřet budeme nějaká jídla v restauracích. Ať nejsme typický paštikáři. Na jaké ceny potravin se v Itálii připravit? Je to baj voko stejný jako u nás?
(před 4 lety)
Země
Elvíra

Víza při přestupu na letišti v Ománu

Dobrý den, potřebuji vyřešit víza do Ománu. Dcera a manžel mají německé cestovní pasy a jelikož letime od německé CK tak jim víza vyřídí, ale já si ho prý musím vyřídit sama. A teď k otázce. Chceme odletět příští týden. Stihnou vízum vyřídit? Mohu ho koupit přímo na letišti? Dekuji za odpověď
(před 4 lety)
Země
kokoroko

Švýcarská dálniční známka, kde koupit?

Prosím cestoliňáci, jedeme navštívit Švýcarsko, konkrétně Ženevu. Kde se u nás dá koupit švýcarská dálníční známka? Narazila jsem na internetu na nějakou roční asi za 1000 Kč. To mi přijde zbytečný, ve Švýcarsku zase tak dlouho nebudeme a nemáme moc v plánu to tam projíždět. Je nějaká možnost, jak využít jejich dálnice například že bysme zaplatili nějaké jednorázové dálniční poplatky za ujeté kilometry, jako třeba v Chorvatsku, případně dá se koupit někde nějaká známka za méně na kratší dobu? Nejel jste někdo tuto trasu? Jinak mě napadlo, se Švýcarsku vyhnout úplně a vzít to přes Francii případně přes Itálii a přes ně dojet přímo do Ženevy, je to výhodnější alternativa? Děkuji moc
(před 5 lety)
Země
Cleopatra

Rhodos - jaké památky navštívit?

Pěkný den, uvažujeme ještě stihnout dovolenou v září na Rhodosu. Nějaký pěkný LM. Rádi cestujeme také za historií, poraďte jaké má Rhodos památky? Kde se vám opravdu líbilo, víte třeba i o něčem, kam nechodí tolik turistů, co není úplně profláknuté?
(před 5 lety)
Země
Ovča

Neziderské jezero

Děkuji moc za rady, nakonec jsme byli ubytovaní v hotelu v Parndorfu. V každé okolní vesnici nové koupaliště s nerez dnem, tobogánem, divokou řekou, brouzdalištěm pro děti. V hotelu jsme dostali za euro kartu, kterou jsme využívali ke slevám po okolí. Byli jsme taky na parníku. Zastavili jsme se ve Familyparku - skvělé atrakce, na kterých se vyřádil i manžel. blízko je i akvapark jsme zjistili, ten už jsme ale nestihli.
(před 5 lety)
Země
ČíčaMíca

Neziderské jezero

Ahoj, za týden jedeme na prodloužený víkend do Rakouska. A chtěli bysme si prohlédnout Neziderské jezero na kole. Chtěla bych se zeptat, jsou tamní cyklotrasy vhodné i pro menší děti? Koukala jsem, že jich je tam nepřeberné množství, proto by mě zajímalo, na kterou se vydat a kde se třeba i nejlépe ubytovat. Děkuji a hezký večer
(před 5 lety)
Země
ČíčaMíca

Trajekt Orebič Korčula

Dobrý den, chystáme se po sezóně do Chorvatska a rádi bysme využili trajekt z Orebiče na Korčulu. Pojedeme trajektem poprvé. Je to prosím nutné předem nějak zamlouvat?
(před 5 lety)
Vodní
Francoa