Londýn od 6 120 Kč
Zobrazit zájezdy

Adventní zájezd do Londýna na 4 dny/ 1 noc za 2 590 Kč!

Londýn (3*)
za 2 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 12. - 22. 12. 2019
doprava Autobusem z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Adventní zájezd do Londýna na 4 dny/ 1 noc za 2 590 Kč!

Poznávací zájezd do Londýna. Navštívíte nejen adventní trhy, ale uvidíte také Westminster se slavným Big Benem, Downing Street, Čínskou čtvrť, Picadilly Circus a Buckinghamský palác, Tower Bridge, Millenium Bridge, katedrálu Sv. Pavla a královskou čtvrť Greenwich.

Program:

1.den: Odjezd z Prahy v 15:00 hod.

2.den: Brzy ráno nalodění na trajekt, transport do Doveru. Příjezd do Londýna na hotel. Přesun do města s průvodcem MHD, krátká procházka kolem Temže a přesun na Southbank Christmas Market. Osobní volno a individuální přesun na hotel.

3.den: Po snídani možná komentovaná prohlídka nejzajímavějších míst Londýna s průvodcem, nebo si můžete užít osobní volno až do pozdních večerních hodin. V 20:30 hod odjezd na trajekt, nalodění, plavba do Calais.

4.den: Příjezd do ČR v poledních hodinách

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1 x ubytování v hotelu Heathrow Terminal se snídaní, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů