Londýn od 8 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Adventní zájezd do Londýna na 4 dny/ 1 noc za 2 590 Kč!

Londýn (3*)
za 2 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 12. - 22. 12. 2019
doprava Autobusem z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Adventní zájezd do Londýna na 4 dny/ 1 noc za 2 590 Kč!

Poznávací zájezd do Londýna. Navštívíte nejen adventní trhy, ale uvidíte také Westminster se slavným Big Benem, Downing Street, Čínskou čtvrť, Picadilly Circus a Buckinghamský palác, Tower Bridge, Millenium Bridge, katedrálu Sv. Pavla a královskou čtvrť Greenwich.

Program:

1.den: Odjezd z Prahy v 15:00 hod.

2.den: Brzy ráno nalodění na trajekt, transport do Doveru. Příjezd do Londýna na hotel. Přesun do města s průvodcem MHD, krátká procházka kolem Temže a přesun na Southbank Christmas Market. Osobní volno a individuální přesun na hotel.

3.den: Po snídani možná komentovaná prohlídka nejzajímavějších míst Londýna s průvodcem, nebo si můžete užít osobní volno až do pozdních večerních hodin. V 20:30 hod odjezd na trajekt, nalodění, plavba do Calais.

4.den: Příjezd do ČR v poledních hodinách

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1 x ubytování v hotelu Heathrow Terminal se snídaní, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů