Ras Al Khaimah od 12 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Al Jazirah Al Hamra z Prahy na 8 dní s All inclusive za 16 290 Kč, sleva 44 %

Ras Al Khaimah (Smartline Bin Majid Beach Resort 4*)
za 16 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 11. - 5. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Al Jazirah Al Hamra z Prahy na 8 dní s All inclusive za 16 290 Kč, sleva 44 %

Hotel Smartline Bin Majid Beach Resort se nachází ve velmi klidné lokalitě emirátu Ras Al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem 28 °C. Měna - Emirátský dirham. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, kavárna, bary, Wi-Fi, obchod se suvenýry, 3 bazény, dětské brouzdaliště, vířivka, aquapark, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, tenisový kurt, golfové hřiště, animační programy,fitness.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, telefon, trezor, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů