Ras Al Khaimah od 15 402 Kč
Zobrazit zájezdy

Al Jazirah Al Hamra z Prahy na 8 dní s All inclusive za 16 290 Kč, sleva 44 %

Ras Al Khaimah (Smartline Bin Majid Beach Resort 4*)
za 16 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 11. - 5. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Al Jazirah Al Hamra z Prahy na 8 dní s All inclusive za 16 290 Kč, sleva 44 %

Hotel Smartline Bin Majid Beach Resort se nachází ve velmi klidné lokalitě emirátu Ras Al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem 28 °C. Měna - Emirátský dirham. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, kavárna, bary, Wi-Fi, obchod se suvenýry, 3 bazény, dětské brouzdaliště, vířivka, aquapark, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, tenisový kurt, golfové hřiště, animační programy,fitness.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, telefon, trezor, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů