Budapešť od 584 Kč
Zobrazit zájezdy

Aquaworld v Budapešti po vlastní ose, 3 dny s polopenzí za 2 150 Kč, sleva 55 %

Budapešť (Hotel Aquaworld Resort 4*)
za 2 150 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 10. - 22. 10. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Aquaworld v Budapešti po vlastní ose, 3 dny s polopenzí za 2 150 Kč, sleva 55 %

Hotel Aquaworld Resort se nachází přímo v Budapešti. Je to jeden z největších hotelových komplexů s aquaparkem ve střední Evropě. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 16 °C. Měna - Maďarský forint. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Akce: sleva Klub cestovatelů a stálí zákazníci, 5,00% sleva pro novomanžele, 5,00% sleva pro seniory.

Vybavení hotelu: restaurace, lobby bar, kavárna, konferenční místnost, Wi-Fi, aquapark s celkovou rozlohou vodní plochy více než 3300 m2, saunový svět za poplatek, dětský klub, tenisové kurty, kurty na squash, venkovní parkoviště a kryté garáže.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, klimatizace, TV, Wi-Fi, rádio, telefon, minibar, trezor.

Maďarsko je známo největším množstvím termální a pramenité vody na světě. Chcete-li během pobytu v aquaworldu i poznávat a cestovat, nabízí se tu mnoho možností v podobě zámků, hradů, muzeí, jezer a cyklo výletů a především samotná Budapešť. 

Tipy na výlety: jezero Tisza, Balaton, Pannonhalmská pahorkatina, Budapešť - mosty přes Dunaj, Parlament, Bazilika Sv. Štěpána, Andrássyho třída, Náměstí Hrdinů, Hradní vrch, Matyášův chrám a kostel Maří Magdalény, Rybářská bašta, Královský palác, Gellértův vrch, Kostel Sv. Anny, Židovská čtvrť.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů