Budapešť od 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Aquaworld v Budapešti po vlastní ose, 3 dny s polopenzí za 2 150 Kč, sleva 55 %

Budapešť (Hotel Aquaworld Resort 4*)
za 2 150 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 10. - 22. 10. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Aquaworld v Budapešti po vlastní ose, 3 dny s polopenzí za 2 150 Kč, sleva 55 %

Hotel Aquaworld Resort se nachází přímo v Budapešti. Je to jeden z největších hotelových komplexů s aquaparkem ve střední Evropě. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 16 °C. Měna - Maďarský forint. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Akce: sleva Klub cestovatelů a stálí zákazníci, 5,00% sleva pro novomanžele, 5,00% sleva pro seniory.

Vybavení hotelu: restaurace, lobby bar, kavárna, konferenční místnost, Wi-Fi, aquapark s celkovou rozlohou vodní plochy více než 3300 m2, saunový svět za poplatek, dětský klub, tenisové kurty, kurty na squash, venkovní parkoviště a kryté garáže.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, klimatizace, TV, Wi-Fi, rádio, telefon, minibar, trezor.

Maďarsko je známo největším množstvím termální a pramenité vody na světě. Chcete-li během pobytu v aquaworldu i poznávat a cestovat, nabízí se tu mnoho možností v podobě zámků, hradů, muzeí, jezer a cyklo výletů a především samotná Budapešť. 

Tipy na výlety: jezero Tisza, Balaton, Pannonhalmská pahorkatina, Budapešť - mosty přes Dunaj, Parlament, Bazilika Sv. Štěpána, Andrássyho třída, Náměstí Hrdinů, Hradní vrch, Matyášův chrám a kostel Maří Magdalény, Rybářská bašta, Královský palác, Gellértův vrch, Kostel Sv. Anny, Židovská čtvrť.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů