Nusa Dua Beach od 39 045 Kč
Zobrazit zájezdy

Bali z Prahy, nebo Vídně na 10 dní/ 7 nocí se snídaní za 25 732 Kč! Odlet již 17. 11.!

Nusa Dua Beach (Santika Siligita Nusa Dua 3*)
za 25 732 Kč
prodejce Invia.cz
termín 17. 11. - 26. 11. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Bali z Prahy, nebo Vídně na 10 dní/ 7 nocí se snídaní za 25 732 Kč! Odlet již 17. 11.!

Santika Siligita Nusa Dua se nachází v oblasti Nusa Dua Beach na Bali. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1100 m od hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 27 °C. Měna – Indonéská rupie. Časový posun +7 hodin. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, salonek, bazén, lázně, bezplatné parkování, zasedací místnosti, konferenční prostory, banketový salonek, výtah.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení,psací stůl, klimatizace, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, minibar, lednička, terasa.

Bali, nádherný ostrov v Indickém oceánu. Krásné dlouhé písčité pláže, rýžová pole, nádherné hory, sopky a velmi bohatá kultura, to všechno je Bali. Ideální místo pro odpočinek a čerpání nové energie.

Tipy na výlety: chrámy (Tanah Lot, Uluwatu, Pura Ulun Danu Bratan), Mount Batur, pláže (Nyang-Nyang, GreenBowl a Gunung Payung), rýžové terasy ( Jatiluwih), surfování na pláži v Kutě, město Ubud.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů