Obzor od 4 619 Kč
Zobrazit zájezdy

Bulharsko: Obzor z Prahy či Brna v červenci na 7 nocí/ 8 dní se snídaněmi za 7 990 Kč!

Obzor (Black Sea 2*)
za 7 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 21. 7. - 28. 7. 2020
doprava Letecky z Prahy, z Brna
strava se snídaní
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Bulharsko: Obzor z Prahy či Brna v červenci na 7 nocí/ 8 dní se snídaněmi za 7 990 Kč!

Hotel Blac Sea se nachází v klidnějším městečku ObzorPláž je vzdálena cca 150 m od hotelu. Restaurace či nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem 24 °C. Měna - bulharská leva. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní posezení, parkoviště, Wi-Fi za poplatek, bazén, brouzdaliště pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizace, sociální zařízení, TV, telefon, Wi-Fi a trezor za poplatek.

Obzor je spíše menším letoviskem. Najdete zde krásné pláže, řadu památek, příjemné kavárny a své si tu najdou i milovníci horské turistiky.

Tipy na výlety: pozůstatky byzantské pevnosti Paleokastro, rozvaliny římského Jupiterova chrámu, zřícenina hradu Kozjak, pohoří Stará Planina. Dále také: Nessebar, Zlaté Písky, mys Ravda, Burgas, aquapark v Primorsku, Nesebar (UNESCO), starobylé městečko Sozopol, výlet safari džípem, potápění, rybolov, hory, jezera či oklolí řek.

Více informací o Bulharsku se dočtete v našem průvodci.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů