Primorsko od 2 028 Kč
Zobrazit zájezdy

Bulharsko z Prahy, Brna, Ostravy s All inclusive za 7990 Kč

Primorsko (Žeravi Alexandria Club 4*+)
za 7 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 16. 9. - 23. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Bulharsko z Prahy, Brna, Ostravy s All inclusive za 7990 Kč

Hotel Žeravi Alexandria Club se nachází v oblíbené lokalitě Primorsko. Vzdálenost od centra města je cca 300 m. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 80 m a zákazníci CK Alexandria mají v určité části pláže slunečníky zdarma. Restaurace či nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C. Měna - bulharská leva. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: klimatizace, sociální zařízení, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, lednice.

Vybavení hotelu: restaurace, terasa, výtah, bar, bazén i s dětskou částí, konferenční sál, multifunkční sportovní hřiště, animační programy pro děti i dospělé v češtině, možnost využití platební karty, Wi-Fi, dětská postýlka (nutno objednat předem). Za poplatek je možné využít prádelnu.

Primorsko je známé jako "česká oáza", jsou zde české středisko, dlouhé písčité pláže a mnoho možností aktivní zábavy. Tipy na výlety: aquapark v Primorsku, Nesebar (UNESCO), starobylé městečko Sozopol, výlet safari džípem, potápění, rybolov, hory, jezera či oklolí řek.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů