Primorsko od 2 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Bulharsko z Prahy, Brna, Ostravy s All inclusive za 7990 Kč

Primorsko (Žeravi Alexandria Club 4*+)
za 7 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 16. 9. - 23. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Bulharsko z Prahy, Brna, Ostravy s All inclusive za 7990 Kč

Hotel Žeravi Alexandria Club se nachází v oblíbené lokalitě Primorsko. Vzdálenost od centra města je cca 300 m. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 80 m a zákazníci CK Alexandria mají v určité části pláže slunečníky zdarma. Restaurace či nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C. Měna - bulharská leva. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: klimatizace, sociální zařízení, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, lednice.

Vybavení hotelu: restaurace, terasa, výtah, bar, bazén i s dětskou částí, konferenční sál, multifunkční sportovní hřiště, animační programy pro děti i dospělé v češtině, možnost využití platební karty, Wi-Fi, dětská postýlka (nutno objednat předem). Za poplatek je možné využít prádelnu.

Primorsko je známé jako "česká oáza", jsou zde české středisko, dlouhé písčité pláže a mnoho možností aktivní zábavy. Tipy na výlety: aquapark v Primorsku, Nesebar (UNESCO), starobylé městečko Sozopol, výlet safari džípem, potápění, rybolov, hory, jezera či oklolí řek.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů