Zlaté písky od 3 539 Kč
Zobrazit zájezdy

Bulharsko: Zlaté písky z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 8 990 Kč!

Zlaté písky (Perla 3*)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 31. 8. - 7. 9. 2021
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Bulharsko: Zlaté písky z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 8 990 Kč!

Hotel Perla se nachází v oblíbené lokalitě Zlaté pískyPláž je vzdálena cca 450 m od hotelu. Restaurace či nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - bulharská leva. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar, trezor za poplatek, venkovní bazén s částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Wi-Fi v lobby a na recepci zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizace, sociální zařízení, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, lednice.

Tipy na výlety: Nessebar, Zlaté Písky, mys Ravda, Burgas, aquapark v Primorsku, Nesebar (UNESCO), starobylé městečko Sozopol, výlet safari džípem, potápění, rybolov, hory, jezera či okolí řek.

Více informací o Bulharsku se dočtete v našem průvodci. Aktuálně platné podmínky pro cesty do Bulharska můžete sledovat zde.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů