Herceg Novi od 5 120 Kč
Zobrazit zájezdy

Černá Hora z Prahy, All inclusive, 8 dní za 9490 Kč, sleva 63 %

Herceg Novi (Hotel Acd Wellness Spa 4*)
za 9 490 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 12. 9. - 19. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Černá Hora z Prahy, All inclusive, 8 dní za 9490 Kč, sleva 63 %

Hotel Acd Wellness & Spa se nachází v oblíbené lokalitě Boka Kotorská, cca 5 km od městečka Herceg-Novi. Skalnato-oblázková pláž je vzdálena cca 200 m. Restaurace a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C. Měna - euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: klimatizace, sociální zařízení, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, varná konvice, balkon s výhledem na moře, minibar za poplatek.

Vybavení hotelu: restaurace, výtah, sky bar a bazén na střeše hotelu (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), kadeřnictví, Wi-Fi, konferenční místnost, trezor na recepci za poplatek.

Černá hora je známá svou rozmanitostí, nádherné pláže s křišťálově čistým mořem, starobylá města, monumentální horské štíty, vysoké útesy, romantická jezera či divoké řeky. Na své si zde přijde opravdu každý.

Tipy na výlety: pevnosti Mamula a Malá Pevnost, jeskyně Blue Grotto, Savinska Dubrava Park, Dobrec.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů