Cavallino od 1 610 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Itálie autobusem v červnu na 10 dní za 2 900 Kč! Sleva 47 %!

Cavallino (Camping Village Cavallino)
za 2 900 Kč
prodejce Invia.cz
termín 7. 6. - 16. 6. 2019
doprava Autobusem z Brna, z Mikulova
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Do Itálie autobusem v červnu na 10 dní za 2 900 Kč! Sleva 47 %!

Camping Village Cavallino je situovaný na pobřeží letoviska Cavallino v Itálii, v prostorné zahradě porostlé piniemi a olivovníky. Je to typické prázdninové letovisko se spoustou obchodů, restaurací, barů a diskoték. Je zde asi 5 km dlouhá promenáda. Benátky se nachází 130 kilometrů odsud a Ravenna 40 kilometrů. 

Mobilhomy jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací za poplatek a venkovním posezením.

Kemp se nachází přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, disponuje 4-mi bazény. V areálu je restaurace, pizzerie, bar, prodejna potravin, obchod se zeleninou, trafika se suvenýry a bankomat. Můžete využít fitness centrum (lekce spinningu), víceúčelové, fotbalové, volejbalové i dětské hřiště, badminton a stolní tenis. Za poplatek jsou vodní sporty.  Na cyklovýlety pořádané kempem jsou na recepci zdarma k dispozici kola (v oblasti je rozsáhlá síť cyklostezek).

Zájezd je autobusem, zdarma z Brna a Mikulova. Ostatní nástupní místa za poplatek. Kemp má navíc skvělé hodnocení 8,2. Využijte tento zájezd se slevou 47 %!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů