Guardavalle Marina od 1 039 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Itálie po vlastní ose na 7 dní s ubytováním za 911 Kč

Guardavalle Marina (Apartmány Villaggio Faro Punta Stilo)
za 911 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 22.9. - 29. 9. 2018
doprava z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Do Itálie po vlastní ose na 7 dní s ubytováním za 911 Kč

Apartmány Villaggio Faro Punta Stilo se nachází v městečku Guardavalle Marina v oblasti Kalábrie. Písčitá pláž s kamenným vstupem je vzdálena cca 30 až 100 m (závisí na ubytování). Restaurace a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. Centrum města je vzdáleno cca 1 km od ubytování. V tomto termínu se zde teploty vzduchu dle aktuální předpovědi pohybují kolem 27 °C. Měna - euro.

Vybavení apartmánu: terasa, sprcha nebo vana, WC, kuchyňský kout.

Vybavení komplexu: restaurace, pizzerie, bar, bazén, dětský bazén, hřiště na basketbal, volejbal či minifotbal, tenisové kurty, plážový volejbal, dětské hřiště, minimarket.

Italská Kalábrie je známá především svými nádhernými plážemi s křišťálově čistým mořem a starobylými městy.

Tipy na výlety: maják na mysu Capo Vaticano, pláže v zátoce Groticelle, města Tropea či Rossano, národní park Pollino, celodenní výlet lodí na Liparské ostrovy (UNESCO), Aragonský hrad a mnoho památek přímo ve městě Guardavalle Marina.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů