Paříž od 2 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Paříže za poznáním, 4 dny se snídaní za 2 790 Kč, sleva 44 %

Paříž (autobus a hotel)
za 2 790 Kč
prodejce České kormidlo
termín 19. - 22. 10. 2018
doprava Autobusem z Prahy, z Brna
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Do Paříže za poznáním, 4 dny se snídaní za 2 790 Kč, sleva 44 %

Autobusem za krásami kouzelné podzimní Paříže. Nástupní místa: Praha, Plzeň, Brno (příplatek 300 Kč) a Jihlava (příplatek 200 Kč).

První a poslední noc strávíte v luxusním autobuse s WC, klimatizací, dvd a s možností zakoupit si občerstvení. Druhou noc je zajištěno ubytování v hotelu na pokoji s vlastním sociálním zařízením a snídaní.

1. den: odjezd z ČR.

2. den: příjezd do Paříže v ranních hodinách, během prohlídky města zavítáte na Eiffelovu věž, do Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona, k Vítěznému oblouku, na třídu Champs Elysées, most Alexandra III. a Náměstí Svornosti, k Opeře, do kostela Madeleine a navštívíte Muzeum parfémů. Je zde i možnost plavby po Seině. Večer odjezd na ubytování.

3. den: prohlídka ostrova La Cité, poté navštívíte katedrálu Notre Dame, vězení Conciergerie, Justiční palác, most Pont-Neuf, Radnici, centrum Pompidou, Louvre, Palais Royal čtvrť Opera a Grand Boulevards, Opera Garnier, projdete se po bulvárech, budete mít možnost navštívit Musee Grevin (muzeum voskových figurín) či vystoupit na Tour Montparnasse. Odjezd do ČR.

4. den: v odpoledních hodinách příjezd do ČR.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů