Paříž od 4 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Paříže za poznáním, 4 dny se snídaní za 2 790 Kč, sleva 44 %

Paříž (autobus a hotel)
za 2 790 Kč
prodejce České kormidlo
termín 19. - 22. 10. 2018
doprava Autobusem z Prahy, z Brna
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Do Paříže za poznáním, 4 dny se snídaní za 2 790 Kč, sleva 44 %

Autobusem za krásami kouzelné podzimní Paříže. Nástupní místa: Praha, Plzeň, Brno (příplatek 300 Kč) a Jihlava (příplatek 200 Kč).

První a poslední noc strávíte v luxusním autobuse s WC, klimatizací, dvd a s možností zakoupit si občerstvení. Druhou noc je zajištěno ubytování v hotelu na pokoji s vlastním sociálním zařízením a snídaní.

1. den: odjezd z ČR.

2. den: příjezd do Paříže v ranních hodinách, během prohlídky města zavítáte na Eiffelovu věž, do Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona, k Vítěznému oblouku, na třídu Champs Elysées, most Alexandra III. a Náměstí Svornosti, k Opeře, do kostela Madeleine a navštívíte Muzeum parfémů. Je zde i možnost plavby po Seině. Večer odjezd na ubytování.

3. den: prohlídka ostrova La Cité, poté navštívíte katedrálu Notre Dame, vězení Conciergerie, Justiční palác, most Pont-Neuf, Radnici, centrum Pompidou, Louvre, Palais Royal čtvrť Opera a Grand Boulevards, Opera Garnier, projdete se po bulvárech, budete mít možnost navštívit Musee Grevin (muzeum voskových figurín) či vystoupit na Tour Montparnasse. Odjezd do ČR.

4. den: v odpoledních hodinách příjezd do ČR.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů