San Martino di Castrozza / Passo Rolle od 2 277 Kč
Zobrazit zájezdy

Dolomity na 6 dní pro 2 osoby se snídaněmi a neomezeným wellness za 9 290 Kč, sleva 63 %

San Martino di Castrozza / Passo Rolle (Storico Hotel Regina 4*)
za 9 290 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín dle domluvy
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Dolomity na 6 dní pro 2 osoby se snídaněmi a neomezeným wellness za 9 290 Kč, sleva 63 %

Storico Hotel Regina se nacházi ve městečku San Martino di Castrozza. V blízkosti jsou skiareály San Martino di Castrozza a Passo Rolle a běžecké tratě vedou přímo z městečka. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. Měna - Euro.

Vybavení a služby hotelu: recepce, restaurace, bar, wellness (bazény, vířivka, saunový svět, pití v ceně), fitness, zahrada, terasa, parkoviště.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, balkon, TV, minibar, rychlovarná konvice, Wi-Fi.

Dolomity jsou známy svou úžasnou, nespoutanou přírodou. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha ferrat, cyklo výletů vysokohorských výšlapů i kratších výletů a v zimní sezóně je to výborná volba pro milovníky lyží, snowboardu a veškerých zimních sportů.

Tipy na výlety: skiareály San Martino di Castrozza a Passo Rolle, přírodní park Paneveggio Pale di San Martino, Trekking legend, akce Family Fun, město Trento - Castello del Buonconsiglio, Duomo, císařská cesta, Muzeum Castello del Buonconsiglio, MUSE či Museo Caproni věnované letectví.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů