Mexiko od 34 279 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená na luxusní lodi v USA, Mexiku a Bahamách: 6 dní, plná penze za 9 970 Kč! Sleva 48 %!

Mexiko (Independence Of The Seas)
za 9 970 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 11. - 1. 12. 2018
doprava Lodí z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku
Dovolená na luxusní lodi v USA, Mexiku a Bahamách: 6 dní, plná penze za 9 970 Kč! Sleva 48 %!

Výletní loď Independence of the Seas Vás vezme na plavbu mezi USA, Mexikem a Bahamami. Svým hostům tak nabízí hodně pohodlí, ale hlavně zábavy, dobrodružství i gurmánských zážitků. Ať už dají přednost zbrusu nové adrenalinové virtuální bungee trampolíně, laserové aréně, pořádné dávce vynikajících fish & chips u bazénu nebo živým přenosům ve sportovním baru Playmakers.

Mezi vybavení patří 4 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 6 vířivek včetně dvou s výhledem na oceán, Solárium wellness areál, Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, fitness centrum, aquapark s tobogány, mnoho restaurací včetně italských, japonských atd.

Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, nápoje z automatu: voda, káva, čaj, limonády, džusy k snídani.

Ubytování je v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem.

Vyplouvá se z Fort Lauderdale v USA, cena dopravy do místa vyplutí není zahrnuta v ceně.

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů