Dubaj od 2 115 Kč
Zobrazit zájezdy

Dubaj z Prahy na 10 nocí za 25 390 Kč

Dubaj (Marina Byblos Hotel)
za 25 390 Kč
prodejce Blue Style
termín 3. 1. (Ne) - 13. 1. 2021 (St)
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Dubaj z Prahy na 10 nocí za 25 390 Kč

Výborně hodnocený Hotel Marina Byblos se nachází cca 500 metrů od pláže Jumeirah Beach v Dubaji. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem 23 °C.

Dubaj patří mezi nejbohatší města světa. Je známa příznivým počasím po celý rok, uměle vytvořenými ostrovy, bezkonkurenčním nakupováním, výborným a rozmanitým jídlem, bezpečností, zajímavou architekturou a luxusem.

Tipy na výlety: pláže Jumeirah Beach nebo Kite Beach, aquapark Wild Wadi, lyžařský areál Ski Dubai, výlet do pouště na velbloudovi, čtyčkolce či v terénním voze, nákupní střediska - Mall of the Emirates, Mercato Mall či Dubai Global Village, místní suky Bur Dubai Souq, Souq Al-Bahar či obří tržnice Deira.

Mikey

Mikey


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů