Dubaj od 11 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Dubaj z Prahy na 10 nocí za 25 390 Kč

Dubaj (Marina Byblos Hotel)
za 25 390 Kč
prodejce Blue Style
termín 3. 1. (Ne) - 13. 1. 2021 (St)
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Dubaj z Prahy na 10 nocí za 25 390 Kč

Výborně hodnocený Hotel Marina Byblos se nachází cca 500 metrů od pláže Jumeirah Beach v Dubaji. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem 23 °C.

Dubaj patří mezi nejbohatší města světa. Je známa příznivým počasím po celý rok, uměle vytvořenými ostrovy, bezkonkurenčním nakupováním, výborným a rozmanitým jídlem, bezpečností, zajímavou architekturou a luxusem.

Tipy na výlety: pláže Jumeirah Beach nebo Kite Beach, aquapark Wild Wadi, lyžařský areál Ski Dubai, výlet do pouště na velbloudovi, čtyčkolce či v terénním voze, nákupní střediska - Mall of the Emirates, Mercato Mall či Dubai Global Village, místní suky Bur Dubai Souq, Souq Al-Bahar či obří tržnice Deira.

Mikey

Mikey


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů