Soma Bay od 6 538 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Hurghada z Bratislavy na 7 nocí v 5* hotelu s All inclusive za 10 740 Kč! Odlet 29. 11.!

Soma Bay (Hotel Movenpick Resort 5*)
za 10 740 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 29. 11. - 6. 12. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava s all inclusive
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt: Hurghada z Bratislavy na 7 nocí v 5* hotelu s All inclusive za 10 740 Kč! Odlet 29. 11.!

Luxusní hotel Movenpick Resort se nachází v blízkosti pláže Soma Bay, poblíž oblíbeného letoviska Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem příjemných 27 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun v tomto období není. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bary, 3 velké bazény (1 v zimě vyhřívaný) a 1 dětský, konferenční sál, obchodní pasáž, směnárenský bankomat, SPA, dětské hřiště a široké sportovní zázemí, Wi-Fi zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů