Marsa Alam od 10 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Marsa Alam v prosinci z Prahy, Ostravy či Brna na 7 nocí v 5* hotelu za 11 990 Kč!

Marsa Alam (Hotel Sunrise Marina Resort Port Ghalib 5*)
za 11 990 Kč
prodejce Blue Style
termín 11. 12. - 18. 12. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt: Marsa Alam v prosinci z Prahy, Ostravy či Brna na 7 nocí v 5* hotelu za 11 990 Kč!

Hotel Sunrise Marina Resort Port Ghalib se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Marsa Alam. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, 3 restaurace, 4 bary, nákupní galerie, diskotéka a noční klub, fitness, wellness, kadeřnictví, bazény pro dospělé a bazén pro děti, lehátka a slunečníky zdarma, aquapark zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar, balkon či terasa.

Marsa Alam se nachází v jihovýchodním koutě Egypta. V místě, kde končí Arabská poušť a začíná Rudé moře. Do nedávna to byla zapomenutá malá rybářská vesnička, ze které je dnes turistické letovisko s luxusními hotely.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů