Marsa Alam od 6 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Marsa Alam z Prahy na 11 dní/ 10 nocí s all inclusive za 13 990 Kč! Odlet již 14. 4.!

Marsa Alam (Pensee Beach Resort 4*)
za 13 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 4. - 24. 4. 2021
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt: Marsa Alam z Prahy na 11 dní/ 10 nocí s all inclusive za 13 990 Kč! Odlet již 14. 4.!

Pensee Beach Resort se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Marsa Alam. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupné v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, 2 restaurace, bary, nákupní galerie, kadeřnictví, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma, Wi-Fi v hotelové recepci a na pokojích za poplatek.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar, balkon či terasa.

Marsa Alam se nachází v jihovýchodním koutě Egypta. V místě, kde končí Arabská poušť a začíná Rudé moře. Do nedávna to byla zapomenutá malá rybářská vesnička, ze které je dnes turistické letovisko s luxusními hotely.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů