Sharm el Sheikh od 6 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Sharm El Sheikh z Prahy na 15 dní/ 14 nocí s all inclusive za 9 844 Kč!

Sharm el Sheikh (Hotel Sharm Resort 4*)
za 9 844 Kč
prodejce trav
termín 22. 3. - 5. 4. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt: Sharm El Sheikh z Prahy na 15 dní/ 14 nocí s all inclusive za 9 844 Kč!

Hotel Sharm Resort se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Sharm El Sheikh v Egyptě. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek a kavárna, shisha koutek, diskotéka, centrum zdraví, terasa na slunění, 7 bazénů, směnárna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, minibar, satelitní TV, fén.

Sharm El Sheikh je oblíbeným letoviskem na jihu Sinajského poloostrova. Návštěvníky láká křišťálově čistá voda, zlaté pláže a ojedinělý podmořský svět s korálovými útesy, který je označován za jeden z nejkrásnějších na světě.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů