Taba od 17 489 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Taba z Prahy na 8 dní v luxusním hotelu s All inclusive za 7 990 Kč!

Taba (Hotel El Wekala Aqua Park Resort 4*)
za 7 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 17. 6. - 24. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt: Taba z Prahy na 8 dní v luxusním hotelu s All inclusive za 7 990 Kč!

Hotel El Wekala Aqua Park Resort se nachází v menším klidném letovisku Taba. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, několik restaurací a barů, kavárna, velký venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, směnárna, konferenční místnost, minigolf, spa centrum, kulečník, sauna, plážový volejbal, animační programy a diskotéka.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Taba je menším letoviskem s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem. Její výhodná poloha vybízí pro návštěvu památek či přírodních atraktivit, které jsou z ostatních známých letovisek v Egyptě hůře dostupné.

Tipy na výlety: jordánské skalní město Petra, Svaté město Jeruzalém, Mrtvého moře, Mojžíšova hora, klášter sv. Kateřiny, Dahabu, hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů