Sharm el Sheikh od 10 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 11 dní s polopenzí za 11 690 Kč!

Sharm el Sheikh (Hotel Happy Life Village 3*)
za 11 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 6. - 20. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 11 dní s polopenzí za 11 690 Kč!

Hotel Happy Life Village se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Sharm El Sheikh. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 35 °C a teploty vody kolem příjemných 26 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu:vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, kavárna, směnný automat,obchody, minimarket, diskotéka, fitness, wellness, bazény.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Sharm el Sheikh je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit jej lze v kteroukoliv roční dobu. 

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů, ostrov Tiran.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů