Marsa Alam od 10 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 8990 Kč! Sleva 53%!

Marsa Alam (Hotel Flamenco Beach Resort)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5.9.-12.9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 8990 Kč! Sleva 53%!

Čtyřhvězdičkový Hotel Flamenco Beach Resort se nachází v oblíbené části El Quseir v egyptském Marsa Alam v krásné udržované zahradě na pobřeží Rudého moře. Hotel je umístěn přímo na pláži.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Podávají se i svačiny, v ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, balkónem, telefonem, fénem, trezorem. Lze přikoupit rodinný pokoj.

Hotel nabízí dva bazény a dva dětské bazény. Vhodné pro milovníky potápění, u hotelu se nechází korálový útes. Hotel nabízí mimo animační programy mnoho sportovních aktivit: aerobic, vodní pólo, volejbal, tenis, stolní tenis, maxi šachy a cricket. 

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je skvěle hodnocený body 8,3 a je zde jedinečná sleva 53%. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů