Marsa Alam od 8 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 8990 Kč! Sleva 53%!

Marsa Alam (Hotel Flamenco Beach Resort)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5.9.-12.9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 8990 Kč! Sleva 53%!

Čtyřhvězdičkový Hotel Flamenco Beach Resort se nachází v oblíbené části El Quseir v egyptském Marsa Alam v krásné udržované zahradě na pobřeží Rudého moře. Hotel je umístěn přímo na pláži.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Podávají se i svačiny, v ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, balkónem, telefonem, fénem, trezorem. Lze přikoupit rodinný pokoj.

Hotel nabízí dva bazény a dva dětské bazény. Vhodné pro milovníky potápění, u hotelu se nechází korálový útes. Hotel nabízí mimo animační programy mnoho sportovních aktivit: aerobic, vodní pólo, volejbal, tenis, stolní tenis, maxi šachy a cricket. 

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je skvěle hodnocený body 8,3 a je zde jedinečná sleva 53%. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů