Sharm el Sheikh od 8 784 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 8 dní s polopenzí za 8 690 Kč!

Sharm el Sheikh (Hotel Coral Hills 3*)
za 8 690 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 27. 6. - 4. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 8 dní s polopenzí za 8 690 Kč!

Hotel Coral Hills se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Sharm El Sheikh. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 3 minuty kyvadlovou dopravou zdarma od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 40 °C a teploty vody kolem příjemných 26 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, obchodní arkáda, bazény, diskotéka, aquapark, dětské hřiště, miniklub, animační programy.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, balkon či terasa.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů