Ras Al Khaimah od 12 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Emiráty z Prahy na 5 dní za 16 190 Kč, sleva 54 %

Ras Al Khaimah (Al Hamra Village Golf And Beach Resort 4*)
za 16 190 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. - 24. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Emiráty z Prahy na 5 dní za 16 190 Kč, sleva 54 %

Hotel Al Hamra Village Golf And Beach Resort se nachází ve velmi klidné lokalitě emirátu Ras Al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu. 2 x týdně kyvadlová doprava do Dubaje zdarma. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 37 °C a teploty vody kolem 31 °C. Měna - Emirátský dirham. Časový posun + 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Děti do 11,99 let za zvýhodněnou cenu.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, Wi-Fi, golfový a plážový klub, bazén, welness, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, trezor, Wi-Fi, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů