Ras Al Khaimah od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Emiráty z Prahy na 8 dní s All inclusive za 17 290 Kč, sleva 41 %

Ras Al Khaimah (Bin Majid Beach Hotel 4*)
za 17 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 24. 11. - 1. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Emiráty z Prahy na 8 dní s All inclusive za 17 290 Kč, sleva 41 %

Hotel Bin Majid Beach se nachází ve vyhledávané lokalitě emirátu Ras Al Khaimah - Al Dhait North. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem 28 °C. Měna - Emirátský dirham. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Minibus do Ras Al Khaimah 2 x týdně zdarma.

Vybavení hotelu: směnárna, turistické informace, bankomat, společenské prostory, obchod se suvenýry, venkovní bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, kavárna, sport bar, čistírna, pronájem aut, pokojová služba, fitness, kulečník, stolní tenis, animační program, noční klub, parkoviště.

Vybavení pokoje: luxusní koupelna, WC, klimatizace, Wi-Fi, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů