Ras Al Khaimah od 13 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Emiráty z Prahy na 8 dní s All inclusive za 17 290 Kč, sleva 41 %

Ras Al Khaimah (Bin Majid Beach Hotel 4*)
za 17 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 24. 11. - 1. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Emiráty z Prahy na 8 dní s All inclusive za 17 290 Kč, sleva 41 %

Hotel Bin Majid Beach se nachází ve vyhledávané lokalitě emirátu Ras Al Khaimah - Al Dhait North. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem 28 °C. Měna - Emirátský dirham. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Minibus do Ras Al Khaimah 2 x týdně zdarma.

Vybavení hotelu: směnárna, turistické informace, bankomat, společenské prostory, obchod se suvenýry, venkovní bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, kavárna, sport bar, čistírna, pronájem aut, pokojová služba, fitness, kulečník, stolní tenis, animační program, noční klub, parkoviště.

Vybavení pokoje: luxusní koupelna, WC, klimatizace, Wi-Fi, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů