Paříž od 4 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Eurovíkend v Paříži za 1 999 Kč, 4 dny, sleva 50 %

Paříž (Premiere Classe)
za 1 999 Kč
prodejce Invia.cz
termín 27. 9. - 30. 9. 2018, 25. 10. - 28. 10. 2018, 27. 10. - 30. 10. 2018
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava bez stravy
typ zájezdu eurovíkendy
Zobrazit nabídku
Eurovíkend v Paříži za 1 999 Kč, 4 dny, sleva 50 %

Autobusem na skok do kouzelné podzimní Paříže. Nástupní místa: Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno a Jihlava.

První a poslední noc strávíte v luxusním autobuse s WC, klimatizací, dvd a s možností zakoupit si občerstvení. Druhou noc je zajištěno ubytování v hotelu Premiere Classe na pokoji s vlastním sociálním zařízením.

1. den: odjezd přes Německo do Francie v časovém rozmezí 9.30 - 17.30 (záleží na místě odjezdu)

2. den: příjezd do Paříže v dopoledních hodinách, projedeme se lodí po Seině, navštívíme Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, Champs Elysées, Place de la Concorde, Tulerijské zahrady, Louvre, muzeum d´Orsay a k večeru volno

3. den: navštívíme čtvrť La Defense, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinskou čtvrť, Řeckou čtvrť, Notre Dame, Radnici, Pompidou Centre, Montmartre, baziliku Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní Eiffelovku a v nočních hodinách odjezd do ČR

4. den: v odpoledních až večerních hodinách příjezd do ČR

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů