Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Francie: Bordeaux z Vídně v listopadu za 1 100 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Mérignac (Bordeaux Mérignac)
za 1 100 Kč
aerolinky Laudamotion
termín listopad
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Francie: Bordeaux z Vídně v listopadu za 1 100 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion přichází s výhodnými zpátečními letenkami z Vídně do Bordeaux, již od 1 100 . V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v listopadu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.

Bordeaux, centrum slavné vinařské oblasti, která je proslavená zejména pro místní červené víno, pěstují se zde odrůdy Cabernet Sauvignon, Merlot a Cabernet Franc. Nádherné francouzské město s mnoha historickými památkami.

Tipy na výlety: vodním zrcadlo, náměstí Place de la Bourse, vinařské městečko Saint-Émilion, trh Marché des Capucins, Měsíční přístav, Place de la Victoire.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 5. 11. - 9. 11. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů