Elba (ostrov) od 618 Kč
Zobrazit zájezdy

Itálie: ostrov Elba autobusem do bungalovu k moři na 10 dní za 3 490 Kč! Sleva 50 %!

Elba (ostrov) (Ville degli Ulivi)
za 3 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 7. 10.
doprava Autobusem z Brna
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Itálie: ostrov Elba autobusem do bungalovu k moři na 10 dní za 3 490 Kč! Sleva 50 %!

Tříhvězdičkový Kemp Ville Degli Ulivi se nachází na italském ostrově Elba s krásným průzračným mořem ve městečku Marina di Campop. Elba se stala rájem potápěčů pro bohatý podmořský život a cyklistů pro členitost pobřeží i hornatého vnitrozemí s nádhernými výhledy až na okolní ostrovy.

Ubytování je v bungalovech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.

Za městečkem se zvedá nejvyšší hora ostrova – Monte Capanne (1.018 m) a vytváří úžasnou přírodní kulisu. Ve městečku mají návštěvníci možnost ochutnat místní speciality v restauracích a pizzeriích nebo se procházet uličkami s obchůdky, které nabízejí typické suvenýry ostrova. 

Kemp je moderní a dobře vybavený – dominují mu dva bazény s masážními proudy, spojené skluzavkami, sauna, turecká pára, perličková koupel a masážní křesla. K dispozici je v kempu restaurace, bar, pizzerie, samoobsluha, obchod se suvenýry, bankomat, půjčovna mopedů, potápěčská škola a hrací automaty pro děti. Zájezd je poskytován bez stravy.

Sportovcům slouží volejbalové, víceúčelové a dětské hřiště, minifotbal, minigolf, posilovna. Beachvolejbal a stolní tenis jsou zdarma, za poplatek tenisové kurty, fotbalové hřiště a aerobik na tenisových kurtech. Lze si pronajmout surfy, motorové čluny, šlapadla, slunečníky a lehátka. Příjemné jsou večerní procházky pobřežní promenádou do městečka Marina di Campo (asi 20 min. chůze).

Svoz autobusem lze zajistit z celé České republiky, zdarma je to z Brna a Mikulova.

  Zájezd je autobusem, kemp je velmi dobře hodnocený body 9,1 a je zde jedinečná sleva 50 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů