Elba (ostrov) od 2 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Itálie: ostrov Elba autobusem do bungalovu k moři na 10 dní za 3 490 Kč! Sleva 50 %!

Elba (ostrov) (Ville degli Ulivi)
za 3 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 7. 10.
doprava Autobusem z Brna
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Itálie: ostrov Elba autobusem do bungalovu k moři na 10 dní za 3 490 Kč! Sleva 50 %!

Tříhvězdičkový Kemp Ville Degli Ulivi se nachází na italském ostrově Elba s krásným průzračným mořem ve městečku Marina di Campop. Elba se stala rájem potápěčů pro bohatý podmořský život a cyklistů pro členitost pobřeží i hornatého vnitrozemí s nádhernými výhledy až na okolní ostrovy.

Ubytování je v bungalovech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.

Za městečkem se zvedá nejvyšší hora ostrova – Monte Capanne (1.018 m) a vytváří úžasnou přírodní kulisu. Ve městečku mají návštěvníci možnost ochutnat místní speciality v restauracích a pizzeriích nebo se procházet uličkami s obchůdky, které nabízejí typické suvenýry ostrova. 

Kemp je moderní a dobře vybavený – dominují mu dva bazény s masážními proudy, spojené skluzavkami, sauna, turecká pára, perličková koupel a masážní křesla. K dispozici je v kempu restaurace, bar, pizzerie, samoobsluha, obchod se suvenýry, bankomat, půjčovna mopedů, potápěčská škola a hrací automaty pro děti. Zájezd je poskytován bez stravy.

Sportovcům slouží volejbalové, víceúčelové a dětské hřiště, minifotbal, minigolf, posilovna. Beachvolejbal a stolní tenis jsou zdarma, za poplatek tenisové kurty, fotbalové hřiště a aerobik na tenisových kurtech. Lze si pronajmout surfy, motorové čluny, šlapadla, slunečníky a lehátka. Příjemné jsou večerní procházky pobřežní promenádou do městečka Marina di Campo (asi 20 min. chůze).

Svoz autobusem lze zajistit z celé České republiky, zdarma je to z Brna a Mikulova.

  Zájezd je autobusem, kemp je velmi dobře hodnocený body 9,1 a je zde jedinečná sleva 50 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Hlídací papoušek

  Ohlídejte si nové akční nabídky

  Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů