Sicílie od 1 500 Kč
Zobrazit zájezdy

Itálie z Prahy na 8 dní s polopenzí za 6 990 Kč

Sicílie (Albatros 3*)
za 6 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 15. 9. - 22. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Itálie z Prahy na 8 dní s polopenzí za 6 990 Kč

Hotel Albatros se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Letojanni na Sicílii. Písečná pláž je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu dle aktuální předpovědi pohybují kolem 26 °C. Měna - euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dítě do 12 let zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizace, sprcha/vana, WC, fén, TV, telefon, lednice.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, TV místnost, výtah, Wi-Fi, trezor za poplatek.

Letovisko Letojanni se nachází na největším Italském ostrově - Sicílie. Je obklopeno hornatou krajinou a zdejší pláže omývá Jónské moře. Nedaleko leží, místní dopravou velmi dobře dostupné, starobylé město Taormina. 

Tipy na výlety: pláž a přírodní rezervace Isola Bella, zahrada a park Villa Comunale Di Taormina, hrad v Taormině či Castello di Sant'Alessio Siculo, Santuario Madonna della Rocca - kostel ve skále s úžasným výhledem, výstup na horu Monte Veneretta, muzeum CioccolArt Sicily, jedna z nejaktivnějších sopek na světě - Etna.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů