Izrael: Eilat z Vídně v prosinci za 712 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Eilat (Eilat)
za 712 Kč
aerolinky Wizz Air
termín prosinec
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Izrael: Eilat z Vídně v prosinci za 712 Kč/ zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do izraelského města Eilat za 712 Kč. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 517 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40×30×20 cm a váze maximálně 10 kg.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 20 °C. Více informací o cestování, dokumentech a měně v Izraeli se dočtete v našem průvodci.

Tipy na výlety: přírodní rezervace Eilat Mountain nebo přírodní rezervace Yotvata Hai-Bar, dále Azrieli Center Circular a Azrieli Center Triangular, Neve Tzedek, Jaffa, muezum Eretz Israel.

Ukázkový termín: 3. 12. – 14. 12. 2019

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů