Itálie od 573 Kč
Zobrazit zájezdy

Jižní Tyrolsko na 5 dní pro 2 osoby se snídaní za 3 949 Kč! Sleva 60 %!

Itálie (Alle Piramidi 3*)
za 3 949 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Do 15. 1. 2019 nutno uplatnit voucher (pobyt je možné čerpat do 4. 12. 2019).
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Jižní Tyrolsko na 5 dní pro 2 osoby se snídaní za 3 949 Kč! Sleva 60 %!

Jižní Tyrolsko leží na severu Itálie a lemuje hranice s Rakouskem. V zimních měsících vám může nabídnout nespočet vyhlášených lyžařských středisek a v létě může nalákat na nádhernou přírodu a bohatou kulturu.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování na 5 dní pro 2 osoby, stravování snídaňový bufet, 1× tříchodová večeře, používání venkovního bazénu s lehátky (v letních měsících), 20% sleva v hotelovém salónu krásy, návštěva a ochutnávka pálenky v palírně ve Faver (4 km od hotelu) - na vyžádání.

Vybavení hotelu: restaurace, foyer, konferenční místnost, výtah, bary, parkoviště u hotelu, televizní místnost, trezor na hotelu, sauna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, TV, balkon.

Tipy na výlet: hlavní město Bozen a Archeologické muzeum, Jihotyrolské muzeum vína v Kaltern, zahrady zámku Trauttmansdorff a Touriseum, hrad Churbur, vodní kanály Waalwege,procházka jabloňovými sady podél řeky Etsch, Jihotyrolská vinařská stezka (z Nals přes Bolzano až do Salurna).

MarketaV

MarketaV


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů