Itálie od 523 Kč
Zobrazit zájezdy

Jižní Tyrolsko na 5 dní pro 2 osoby se snídaní za 3 949 Kč! Sleva 60 %!

Itálie (Alle Piramidi 3*)
za 3 949 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Do 15. 1. 2019 nutno uplatnit voucher (pobyt je možné čerpat do 4. 12. 2019).
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Jižní Tyrolsko na 5 dní pro 2 osoby se snídaní za 3 949 Kč! Sleva 60 %!

Jižní Tyrolsko leží na severu Itálie a lemuje hranice s Rakouskem. V zimních měsících vám může nabídnout nespočet vyhlášených lyžařských středisek a v létě může nalákat na nádhernou přírodu a bohatou kulturu.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování na 5 dní pro 2 osoby, stravování snídaňový bufet, 1× tříchodová večeře, používání venkovního bazénu s lehátky (v letních měsících), 20% sleva v hotelovém salónu krásy, návštěva a ochutnávka pálenky v palírně ve Faver (4 km od hotelu) - na vyžádání.

Vybavení hotelu: restaurace, foyer, konferenční místnost, výtah, bary, parkoviště u hotelu, televizní místnost, trezor na hotelu, sauna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, TV, balkon.

Tipy na výlet: hlavní město Bozen a Archeologické muzeum, Jihotyrolské muzeum vína v Kaltern, zahrady zámku Trauttmansdorff a Touriseum, hrad Churbur, vodní kanály Waalwege,procházka jabloňovými sady podél řeky Etsch, Jihotyrolská vinařská stezka (z Nals přes Bolzano až do Salurna).

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů