Gran Canaria od 30 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Během léta na všechny velké Kanárské ostrovy z Berlína od 1 525 Kč

Zpáteční letenka
Gran Canaria (Gran Canaria)
za 1 525 Kč
aerolinky Ryanair
termín červen - září 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Během léta na všechny velké Kanárské ostrovy z Berlína od 1 525 Kč

Během celého léta se lze na všechny velké Kanárské ostrovy dostat z Berlína za ceny lehce přesahující 1 500 Kč.

Byť jsou Kanárské ostrovy destinací, která bývá z německých letišť tradičně dobře dostupná, nabídka cen hluboko pod 2 000 Kč během celého léta je něčím výjimečným. Díky spolupráci nové rakouské letecké společnosti Laudamotion s ostříleným nízkonákladovým dopravcem Ryanair jsou však aktuálním hitem na poli levných letenek. Momentálně je k dispozici spousta termínů za 29,99 EUR jedním směrem, tedy 59,98 EUR (dle aktuálního kurzu zhruba 1 525 Kč) za zpáteční let.

Spousta termínů na všechny velké ostrovy

K dispozici je pak skutečně velké množství termínů od června do září a to na všechny čtyři velké ostrovy - Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote i Fuerteventura.

Příklady letů

Berlín - Tenerife - 10. - 17. 7 .Berlín - Gran Canaria - 18. - 25. 7.Berlín - Lanzarote - 31. 7 - 7. 8.Berlín - Fuerteventura - 26. 6. - 3. 7.

Jak se dostat do Berlína

Nejvýhodnější bývají pestré spoje z Prahy přes autobusové dopravce Eurolines, Regiojet nebo Flixbus s cenami začínajícími v akcích i pod 500 Kč za zpáteční jízdenku.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů