Boa Vista (ostrov) od 24 570 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy: Boa Vista z Prahy na 7 nocí s All inclusive v listopadu za 21 290 Kč!

Boa Vista (Royal Horizons Boavista 4*+)
za 21 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 11. - 20. 11. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy: Boa Vista z Prahy na 7 nocí s All inclusive v listopadu za 21 290 Kč!

Hotel Royal Horizons Boavista, v italském stylu, se nachází na nádherném ostrově Boa Vista na Kapverdských ostrovech v oblasti Praia de Chaves. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem 23 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala, restaurace, bary, Wi-Fi zdarma v lobby baru, ošetřovna, dva bazény , vířivka, osušky a lehátka zdarma, tenisové kurty.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, fén, TV, telefon, balkon, klimatizace, trezor, malá chladnička.

Ostrov Boa Vista je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nejkrásnějšími plážemi celého souostroví a výrobou keramiky v klasickém africkém stylu.

Tipy na výlety: 8 kilometrů dlouhá pláž Santa Monica, pláž Ponta Varadinha. Tento ostrov je spíše pro milovníky klidu, můžete se zde věnovat například potápění a šnorchlování, či pozorování želv. 

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů