Kapverdské ostrovy od 20 521 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 13 690 Kč

Kapverdské ostrovy (Hotel Oásis Atlântico Belorizonte 4*)
za 13 690 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 8. - 16. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 13 690 Kč

Hotel Oásis Atlântico Belorizonte se nachází na nádherném ostrově Sal na Kapverdských ostrovech. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 20 m a lehátka jsou zdarma. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, grill restaurace s obsluhou, herna, bar, snack bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, noční bar, wifi, 3 bazény, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, animační programy, nepravidelné večerní programy, vířivka, tenisový kurt, stolní tenis, plážový fotbal a volejbal, lekce tradičních tanců, posilovna, potápění, windsurfing, kulečník, masáže, salon krásy.

Vybavení pokoje: klimatizace, TV, minilednička (doplňována, láhev vody zdarma), vlastní sociální zařízení (kupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), přistýlka pro děti formou palandy.

Ostrov Sal je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nádhernými, bílými plážemi, těžbou soli a ideálními podmínkami k windsurfingu.

Tipy na výlety: hlavní město Espargos, města Palmeria a Santa Maria, přímořské jeskyně a útesy Olho Azul, plavba ponorkou Neptunus, městečko s krátery pro těžbu soli a slanými jezírky Pedra Lume, solný důl Salinas, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách v Buraconě, nejvyšší hora ostrova Monte Grande.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů