Kapverdské ostrovy od 16 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 13 690 Kč

Kapverdské ostrovy (Hotel Oásis Atlântico Belorizonte 4*)
za 13 690 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 8. - 16. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 13 690 Kč

Hotel Oásis Atlântico Belorizonte se nachází na nádherném ostrově Sal na Kapverdských ostrovech. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 20 m a lehátka jsou zdarma. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, grill restaurace s obsluhou, herna, bar, snack bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, noční bar, wifi, 3 bazény, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, animační programy, nepravidelné večerní programy, vířivka, tenisový kurt, stolní tenis, plážový fotbal a volejbal, lekce tradičních tanců, posilovna, potápění, windsurfing, kulečník, masáže, salon krásy.

Vybavení pokoje: klimatizace, TV, minilednička (doplňována, láhev vody zdarma), vlastní sociální zařízení (kupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), přistýlka pro děti formou palandy.

Ostrov Sal je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nádhernými, bílými plážemi, těžbou soli a ideálními podmínkami k windsurfingu.

Tipy na výlety: hlavní město Espargos, města Palmeria a Santa Maria, přímořské jeskyně a útesy Olho Azul, plavba ponorkou Neptunus, městečko s krátery pro těžbu soli a slanými jezírky Pedra Lume, solný důl Salinas, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách v Buraconě, nejvyšší hora ostrova Monte Grande.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů