Boa Vista (ostrov) od 19 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 17 190 Kč!

Boa Vista (Royal Horizons Boavista 4*+)
za 17 190 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 25. 1. 2019- 2. 2. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 17 190 Kč!

Hotel Royal Horizons Boavista, v italském stylu, se nachází na nádherném ostrově Boavista na Kapverdských ostrovech v oblasti Praia de Chaves. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala, restaurace, bary, Wi-Fi zdrama v lobby baru, ošetřovna, dva bazény , výřivka, osušky a lehátka zdarma, tenisové kurty.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, fén, TV, telefon, balkon, klimatizace, trezor, malá chladnička.

Ostrov Boavista je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nejkásnějšími plážemi celého souostroví a výrobou keramiky v klasickém africkém stylu.

Tipy na výlety: 8 kilometrů dlouhá pláž Santa Monica, pláž Ponta Varadinha. Tento ostrov je spíše pro milovníky klidu, můžete se zde věnovat například potápění a šnorchlování, či pozorování želv. 

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů