Kapverdské ostrovy od 20 521 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 17 990 Kč

Kapverdské ostrovy (Oa Belorizonte 4*)
za 17 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 24. 11. - 2. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 17 990 Kč

Bungalovy Oa Belorizonte se nacházejí na nádherném ostrově Sal na Kapverdských ostrovech. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u objektu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem 26 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení objektu: restaurace, grill restaurace, bary, herna, obchod se suvenýry, posilovna, animační programy, tenisový kurt, stolní tenis, plážový fotbal a volejbal, lekce tradičních tanců, Wi-Fi, kadeřnictví, vířivka, 3 bazény, dětský bazén, hřiště a miniklub, lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénů i na pláži zdarma, k dispozici je i plážový bar.

Vybavení bungalovu: koupelna, WC, fén, TV, trezor, klimatizace, minilednice (doplňována + láhev vody zdarma), přistýlka pro děti.

Ostrov Sal je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nádhernými, bílými plážemi, těžbou soli a ideálními podmínkami k windsurfingu.

Tipy na výlety: hlavní město Espargos, město Palmeria, přímořské jeskyně a útesy Olho Azul, plavba ponorkou Neptunus, městečko s krátery pro těžbu soli a slanými jezírky Pedra Lume, solný důl Salinas, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách v Buraconě, nejvyšší hora ostrova Monte Grande.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů