Kapverdské ostrovy od 9 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdy z Prahy na 12 dní s All Inclusive za 23 190 Kč! Sleva 40 %!

Kapverdské ostrovy (Hotel VOI Vila Do Farol)
za 23 190 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 11. 9. - 22. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kapverdy z Prahy na 12 dní s All Inclusive za 23 190 Kč! Sleva 40 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel VOI Vila Do Farol leží přímo na nejkrásnější pláži u městečka Santa Maria na Kapverdských ostrovech. Ubytování je zajištěno v bungalovech v zahradě. Nejbližší nákupní možnosti jsou v centru městečka vzdáleném 2 kilometry. Hotel se nachází přímo na pláži, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce jsou i svačiny. V ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje. Hotel nabízí dvě restaurace a 3 bary.

Klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, minibarem za poplatek, fénem a trezorem.

Wi-fi je na recepci zdarma. Hotel má jeden velký bazén a dětský oddělený bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Hotel pořádá animační a večerní programy a je zde široká nabídka sportů v ceně: tenis, lukostřelba, volejbal, fotbal, aquagym, šipky, aerobik, stolní tenis. Za poplatek lze využít i potápěčského centra, masáží a vodních sportů. 

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 40 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů