Kapverdské ostrovy od 20 465 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdy z Prahy na 12 dní s All Inclusive za 23 190 Kč! Sleva 40 %!

Kapverdské ostrovy (Hotel VOI Vila Do Farol)
za 23 190 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 11. 9. - 22. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kapverdy z Prahy na 12 dní s All Inclusive za 23 190 Kč! Sleva 40 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel VOI Vila Do Farol leží přímo na nejkrásnější pláži u městečka Santa Maria na Kapverdských ostrovech. Ubytování je zajištěno v bungalovech v zahradě. Nejbližší nákupní možnosti jsou v centru městečka vzdáleném 2 kilometry. Hotel se nachází přímo na pláži, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce jsou i svačiny. V ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje. Hotel nabízí dvě restaurace a 3 bary.

Klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, minibarem za poplatek, fénem a trezorem.

Wi-fi je na recepci zdarma. Hotel má jeden velký bazén a dětský oddělený bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Hotel pořádá animační a večerní programy a je zde široká nabídka sportů v ceně: tenis, lukostřelba, volejbal, fotbal, aquagym, šipky, aerobik, stolní tenis. Za poplatek lze využít i potápěčského centra, masáží a vodních sportů. 

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 40 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů