Kapverdské ostrovy od 11 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdy z Prahy na 13 dní s All inclusive za 20 780 Kč, sleva 49 %

Kapverdské ostrovy (Oa Belorizonte 4*)
za 20 780 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 12. - 27. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kapverdy z Prahy na 13 dní s All inclusive za 20 780 Kč, sleva 49 %

Hotel Oa Belorizonte se nachází na nádherném ostrově Sal na Kapverdských ostrovech. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, 2 restaurace, bary, herna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, Wi-Fi, 3 bazény, vířivka, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, animační programy, posilovna, masáže.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, fén, TV, Wi-Fi, klimatizace, trezor, minilednice s vodou zdarma, přistýlka pro děti zdarma.

Ostrov Sal je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nádhernými, bílými plážemi, těžbou soli a ideálními podmínkami k windsurfingu.

Tipy na výlety: hlavní město Espargos, město Palmeria, přímořské jeskyně a útesy Olho Azul, plavba ponorkou Neptunus, městečko s krátery pro těžbu soli a slanými jezírky Pedra Lume, solný důl Salinas, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách v Buraconě, nejvyšší hora ostrova Monte Grande.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů