Kapverdy z Prahy na 13 dní s All inclusive za 20 780 Kč, sleva 49 %

Kapverdské ostrovy (Oa Belorizonte 4*)
za 20 780 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 12. - 27. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kapverdy z Prahy na 13 dní s All inclusive za 20 780 Kč, sleva 49 %

Hotel Oa Belorizonte se nachází na nádherném ostrově Sal na Kapverdských ostrovech. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, 2 restaurace, bary, herna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, Wi-Fi, 3 bazény, vířivka, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, animační programy, posilovna, masáže.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, fén, TV, Wi-Fi, klimatizace, trezor, minilednice s vodou zdarma, přistýlka pro děti zdarma.

Ostrov Sal je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nádhernými, bílými plážemi, těžbou soli a ideálními podmínkami k windsurfingu.

Tipy na výlety: hlavní město Espargos, město Palmeria, přímořské jeskyně a útesy Olho Azul, plavba ponorkou Neptunus, městečko s krátery pro těžbu soli a slanými jezírky Pedra Lume, solný důl Salinas, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách v Buraconě, nejvyšší hora ostrova Monte Grande.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů