Kapverdské ostrovy od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdy z Prahy na 16 dní s All Inclusive v 4* hotelu za 28 990 Kč! Sleva 45 %!

Kapverdské ostrovy (Hotel Voi Vila Do Farol)
za 28 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 9. 10. - 24. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kapverdy z Prahy na 16 dní s All Inclusive v 4* hotelu za 28 990 Kč! Sleva 45 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Voi Vila Do Farol se nachází přímo na nejkrásnější pláži u městečka Santa Maria na ostrově Sol - Kapverdské ostrovy. Ubytování je zajištěno v bungalovech v krásné zahradě.

Hotel nabízí klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), trezorem, minibarem a televizí. 

Stravování je formou All Inclusive a zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. V ceně jsou i svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje. 

K dispozici je bazén s oddělenou dětskou částí. Hotel pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy. Hostům je k dispozici zdarma tenis, lukostřelba, plážový volejbal, fotbal, aquagym, aerobik, šipky, stolní tenis. Lze si připlatit masáže, potápěčskou výbavu a vodní sporty.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 45 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů