Kapverdské ostrovy od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdy z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 14 690 Kč! Sleva 49 %!

Kapverdské ostrovy (Oa Belorizonte)
za 14 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 23. 3. - 31. 3. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kapverdy z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 14 690 Kč! Sleva 49 %!

Čtyřhvězdičkový Oa Belorizonte leží v nejkrásnějším místě mělké chráněné zátoky, přímo u městečka Santa Maria na Kapverdských ostrovech. Nákupní možnosti jsou 1 kilometr od hotelu. V přímé blízkosti je nádherná pláž. Hotel nabízí pro vaši zábavu animační programy.

Dvojlůžkové pokoje typu bungalov jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, TV, ledničkou, za poplatek je k dispozici trezor na pokoji.

Stravování All Inclusive zahrnuje snídaně, svačiny, obědy a večeře formou bufetu. V ceně jsou i alkoholické a nealkoholické nápoje. 

V hotelu můžete využít bazén, je zde vířivka, tenisový kurt, stolní tenis, plážový fotbal a volejbal, lekce tradičních tanců, za poplatek se nabízí možnosti potápění, windsurfing, kulečník, masáže nebo salon krásy.

Zájezd je letecky z Prahy a odlet je již 23. 3.! Hotel má navíc výborné hodnocení 8,6. Využijte tento zájezd se slevou 49 %!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů