Klatovy od 1 860 Kč
Zobrazit zájezdy

Klatovy pro 2 osoby na 3 dny se snídaní a vstupem do aquaparku za 1 999 Kč!

Klatovy (Penzion Dragoun 3*)
za 1 999 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 30. 6. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Klatovy pro 2 osoby na 3 dny se snídaní a vstupem do aquaparku za 1 999 Kč!

Přemýšlíte, které místo jste ještě nenavštívili v Česku? Tak co třeba Klatovy? Nyní máte příležitost využít příjemné ubytování v penzionu Dragoun přímo v Klatovech se snídaní na 3 dny pro 2 osoby! Ubytování je poskytováno v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojením na Wi-Fi.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, snídaně, 1× 2hodinový vstup do městského aquaparku, Wi-Fi připojení a parkování.

Tipy na výlety: Černá věž, hrad Švihov, rozhledna Klatovská hůrka, vodní nádrž Nýrsko, Klatovský vycházkový okruh, Kašperské Hory, hrad zámek Velhratice, Offpark Modrava - lanový park.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů