Kolumbie: Bogota z Vídně na podzim od 10 938 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Bogota (Bogota El Dorado)
za 10 938 Kč
aerolinky Turkish Airlines
termín září - prosinec
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Kolumbie: Bogota z Vídně na podzim od 10 938 Kč/ zpáteční letenka!

Turkish Airlines aktuálně nabízí zpáteční letenky na trase Vídeň – Bogota s mezipřistáním v Istanbulu, již od 10 938 Kč. V této cenové relaci můžete zakoupit letenky na podzimní termíny od září do prosince. V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo o maximální váze maximálně 10 kg a zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Bogota je hlavním a zároveň i největším městem Kolumbie. Jedná se o velmi rozmanitou a multikulturní metropoli. Někdy je označována i za město extrémů, uvidíte zde historické budovy i moderní mrakodrapy.

Tipy na výlety: historická čtvrť La Candelaria, Cerro de Monserrate a Cerro de Guadalupe,Plaza de Bolívar, Capilla del Sagrario, Museo Histórico Policía.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 9. 9. – 18. 9. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů