Korfu od 7 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Korfu z Brna v červnu na 8 dní ve studiu za 8 300 Kč!

Korfu (Aparthotel Philippos)
za 8 300 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 6. - 13. 6. 2019
doprava Letecky z Brna
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Korfu z Brna v červnu na 8 dní ve studiu za 8 300 Kč!

Aparthotel Philippos je situován pár metrů od centra známého letoviska Kassiopi na ostrově Korfu. 280 metrů od hotelu je krásná oblázková pláž s průzračným mořem (pláže jsou držitelem prestižní Modré vlajky za kvalitu a čistotu vody). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování. Hotel disponuje vlastním bazénem a dětským brouzdalištěm.

Studia jsou vybavena sprchou, WC, TV, klimatizací (za poplatek), kuchyňkou a balkónem. V ceně není zahrnuto stravování. Hosté si ale mohou na místě od delegáta zakoupit stravenky, které je možno využít k zaplacení zvýhodněného menu v několika spřátelených tavernách.

Korfu je krásný ostrov, navštivte v okolí ostrovy Paxos a Antipaxos, Parga, letohrádek Achilion, vesničku Makrádes, Modrou lagunu nebo si užijte zábavu v Aqualandu v Agios Ioanis.

Zájezd je letecky z Brna. Hotel má navíc skvělé hodnocení 8,7. Zaleťte si na Korfu za výhodnou cenu!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů