Korfu od 6 589 Kč
Zobrazit zájezdy

Korfu z Prahy na 11 dní v prostorném studiu s výhledem na moře za 6 900 Kč! Sleva 51 %!

Korfu (Vila Mery)
za 6 900 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 9. - 22. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Korfu z Prahy na 11 dní v prostorném studiu s výhledem na moře za 6 900 Kč! Sleva 51 %!

Výborně hodnocená Vila Mery, která se nachází ve městě Acharavi na řeckém ostrově Korfu. Vila je přímo na krásné písečné pláži, 700 metrů od centra letoviska, kde se nachází bary, restaurace, obchody, aquapark a vodní sporty.

Hosté si mohou vařit ve vlastní dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé z mnoha taveren a restaurací v centru letoviska. Možnost je si i doplatit polopenzi v nedaleké restauraci.

Hezky zařízená prostorná dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena sociálním zařízením (sprcha, toaleta), klimatizací (za příplatek), vybaveným kuchyňským koutem, satelitní TV a balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem. 

Krásná dlouhá romantická oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a křišťálově čistou vodou a bohatým podmořským životem. Vilka je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí (ostrovy Paxos a Antipaxos, Parga, letohrádek Achilion, vesnička Makrádes, Modrá laguna, Aqualand v Agios Ioanis).

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 8,6 a je zde jedinečná sleva 51 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů